Ляшко назвал Сухого бандитом, а себя – скотоводом

3,6 т.
Ляшко назвал Сухого бандитом, а себя – скотоводом

Скандальный Олег Ляшко похоже уже не знает кого бы ему оскорбить, чтобы попасть в эфиры телевидения и на страницы известных изданий.

На этот раз с помощью своего Фейсбука, «не гей» Ляшко сообщил, что депутат Ярослав Сухой – хуже "тушки" и что он «осел» в бандитской Партии Регионов.

«Сухий - найбільш "послідовний" депутат. У 4 скликанні Верховної Ради він умудрився за 4 роки змінити 6 (!) фракцій. Як назвати це перебігання з фракції у фракцію? Гірше тушки. А потім осів у бандитській Партії регіонів, яку ми заборонимо, коли будемо при владі. І цей Сухий сміє щось там базікати, коли я захищаю людей? Хай поїде на Тернопільщину, де він народився, і почує, що люди думають про нього і його партію», - написал Олег Ляшко.

Далее «высокоинтеллектуальный» Ляшко рассказал всему миру социальной сети Фейсбук о том, что он оказывается и скотовод по совместительству.

«До речі, я справді фахівець з доїння, вмію доїти корову і все інше по господарству. Я простий сільський хлопець, мій перший запис у трудовій книжці - скотар колгоспу "Прогрес", село Лизівка Білокуракінського району Ворошиловградської (нині - Луганської) області», - написал он в Интернете.

Олег Ляшко