newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Проект "Поверніть мені красу" врятував життя матері десятьох дітей

31,8 т.
Проект 'Поверніть мені красу' врятував життя матері десятьох дітей

Учасницею третього випуску шоу "Поверніть мені красу" стала 48-річна мати десятьох дітей Людмила Біла з Хмельницької області. Жінка прийшла на проект, щоб не тільки повернути колишню красу, але й урятувати свій шлюб. Однак, як з'ясувалося пізніше, рятувати довелося життя героїні.

Після народження п'ятої дитини у жінки почав розвиватися варикоз. Зайнята домашніми справами Людмила не приділяла своєму здоров'ю належної уваги й не помітила, що її стан погіршується з кожною новою вагітністю.

Пластичний хірург Дмитро Слоссер, провівши обстеження, дуже занепокоївся: при такому варикозі, як у Людмили, будь-якої миті міг відірватися тромб, потрапити, наприклад, у легені. Була реальна загроза життю багатодітної матері. Тому спочатку хірург вирішив зайнятися її здоров'ям, а вже потім – красою.

Видео дня

- У випадку з Людмилою для нас на першому місці було її життя, а краса - на другому, - сказав Дмитро Слоссер.

Перевтілення героїні почали з хірургічного видалення проблемних судин, а вже потім провели операції задля омолодження тіла. Дмитро Слоссер зробив жінці абдомінопластику (підтяжку живота), підтяжку грудей та обличчя. Операція тривала понад п'ять годин.

Читайте:У команді Київради знайшли чергову гламурну кралечку

Зазвичай після таких втручань пацієнти можуть встати вже наступного дня, але Людмила не могла навіть ворухнутися.

- Фізичний біль я ще терпіла, але самотність, особливо вночі, була нестерпною. Мені важко, і знову я сама, поруч зі мною немає близької людини. Це були два дні жахіть. Якщо є пекло, то, напевно, шматочок його принесли мені в палату. Такий біль, а я сама! Самотність – це найстрашніше, - розповідає героїня.

Читайте:Экс-виагра Надежда Мейхер стала платиновой блондинкой

Однак рішучий намір боротися за свою красу повернувся до жінки, коли вона отримала букет квітів і зворушливу записку від чоловіка. А робота з психологом проекту Оленою Любченко, яка не тільки обговорила з Людмилою всі її образи, а й дала Євгенові поради, як поводитися з дружиною, щоб урятувати їхній шлюб, принесла свої плоди. Ще до завершення відновлювального етапу стосунки подружжя потеплішали. Людмила почала отримувати від чоловіка зворушливі смски з освідченнями у коханні.

- Цей проект змінив дуже багато в моєму житті: я тепер красива, худенька, енергійна, впевнена у собі. Я змінилася внутрішньо. Сьогодні в мене починається нове життя, і я даю собі слово, що буду себе любити, доглядати і що ніколи не повернуся до старого життя, - сказала Людмила у фіналі проекту.

Нагадаємо, що проект про неймовірні перевтілення жінок "Поверніть мені красу" виходить в ефір щосереди о 22:00 на "1+1".

Читайте:На проекті "Поверніть мені красу" героїні після 20 років страждань відновили обличчя