Проект "Поверніть мені красу" врятував життя матері десятьох дітей

37,2 т.
Проект 'Поверніть мені красу' врятував життя матері десятьох дітей

Учасницею третього випуску шоу "Поверніть мені красу" стала 48-річна мати десятьох дітей Людмила Біла з Хмельницької області. Жінка прийшла на проект, щоб не тільки повернути колишню красу, але й урятувати свій шлюб. Однак, як з'ясувалося пізніше, рятувати довелося життя героїні.

Після народження п'ятої дитини у жінки почав розвиватися варикоз. Зайнята домашніми справами Людмила не приділяла своєму здоров'ю належної уваги й не помітила, що її стан погіршується з кожною новою вагітністю.

Пластичний хірург Дмитро Слоссер, провівши обстеження, дуже занепокоївся: при такому варикозі, як у Людмили, будь-якої миті міг відірватися тромб, потрапити, наприклад, у легені. Була реальна загроза життю багатодітної матері. Тому спочатку хірург вирішив зайнятися її здоров'ям, а вже потім – красою.

Видео дня

- У випадку з Людмилою для нас на першому місці було її життя, а краса - на другому, - сказав Дмитро Слоссер.

Перевтілення героїні почали з хірургічного видалення проблемних судин, а вже потім провели операції задля омолодження тіла. Дмитро Слоссер зробив жінці абдомінопластику (підтяжку живота), підтяжку грудей та обличчя. Операція тривала понад п'ять годин.

Читайте:У команді Київради знайшли чергову гламурну кралечку

Зазвичай після таких втручань пацієнти можуть встати вже наступного дня, але Людмила не могла навіть ворухнутися.

- Фізичний біль я ще терпіла, але самотність, особливо вночі, була нестерпною. Мені важко, і знову я сама, поруч зі мною немає близької людини. Це були два дні жахіть. Якщо є пекло, то, напевно, шматочок його принесли мені в палату. Такий біль, а я сама! Самотність – це найстрашніше, - розповідає героїня.

Читайте:Экс-виагра Надежда Мейхер стала платиновой блондинкой

Однак рішучий намір боротися за свою красу повернувся до жінки, коли вона отримала букет квітів і зворушливу записку від чоловіка. А робота з психологом проекту Оленою Любченко, яка не тільки обговорила з Людмилою всі її образи, а й дала Євгенові поради, як поводитися з дружиною, щоб урятувати їхній шлюб, принесла свої плоди. Ще до завершення відновлювального етапу стосунки подружжя потеплішали. Людмила почала отримувати від чоловіка зворушливі смски з освідченнями у коханні.

- Цей проект змінив дуже багато в моєму житті: я тепер красива, худенька, енергійна, впевнена у собі. Я змінилася внутрішньо. Сьогодні в мене починається нове життя, і я даю собі слово, що буду себе любити, доглядати і що ніколи не повернуся до старого життя, - сказала Людмила у фіналі проекту.

Нагадаємо, що проект про неймовірні перевтілення жінок "Поверніть мені красу" виходить в ефір щосереди о 22:00 на "1+1".

Читайте:На проекті "Поверніть мені красу" героїні після 20 років страждань відновили обличчя