На проекті "Поверніть мені красу" героїні після 20 років страждань відновили обличчя

22,8 т.
На проекті 'Поверніть мені красу' героїні після 20 років страждань відновили обличчя

Учора в ефірі "1+1" відбулася прем'єра проекту "Поверніть мені красу". Героїнею першого ефіру стала 50-річна Лариса Погоріла з Вінниці, яка внаслідок страшної аварії залишилася майже без носа.

У молодості жінка була справжньою красунею і навіть іноді підробляла моделлю для реклами одягу. Але страшна трагедія перекреслила її життя.

- Я була дуже гарною. Але 20 років тому, коли їхала з друзями з весілля, потрапила в автокатастрофу. Найбільше постраждало обличчя - від нього лишилося криваве місиво. Лікарі збирали його по шматочках, але ніс відновити не змогли. Відтоді я не живу, а існую. Мені зробили вже 8 операцій, але лікарі так і не змогли мені допомогти. А я хочу жити, хочу кохати. Хочу, щоб життя не проходило повз мене. Але хіба я комусь потрібна із таким обличчям?! - каже Лариса.

Видео дня

За складний випадок ризикнув узятися пластичний хірург Дмитро Слоссер, експерт "Поверніть мені красу".

- Це дуже важкий випадок. Повернути той ніс, що був, неможливо - його просто немає. Треба створити новий. Ми не маємо права на помилку, це її останній шанс, - сказав Дмитро.

Однак під час консультації з'ясувалося, що хрящі за вухами, які зазвичай беруть для реконструкції носу, вже використано іншими хірургами. Операція була під загрозою зриву. Але Дмитро Слоссер знайшов вихід з непростої ситуації - для відновлення носа героїні взяв хрящ носової перегородки. На щастя для жінки, операція пройшла успішно.

Але фізичні вади виявилися не єдиною проблемою учасниці проекту.

- Чесно кажучи, я була шокована. Я вперше зіткнулася з тим, що в людини повністю відсутні емоції, - розповідає про свою роботу з учасницею психолог "Поверніть мені красу" Олена Любченко. Але довга і копітка робота Олени змогла повернути Ларису до життя і розбудити в ній почуття.

Ну, а похід з Андре Таном у його бутик і салон краси допоміг Ларисі створити новий образ і повернути впевненість у власній привабливості.

Нагадаємо, що проект про неймовірні перетворення жінок "Поверніть мені красу" виходить щосереди о 22:00 на "1+1".