[Error]
_Oboz_Core_ComponentRenderError 
 TypeError: Cannot read property 'getUrl' of undefined
  at NewsFullBlogHeader (/app/Obozrevatel.News.WebSite/src/commons/components/newsFull/newsFullBlog_header/newsFullBlog_header.ssr.js:29:128)
  at JSX.<anonymous> (/app/Obozrevatel.News.WebSite/node_modules/@ObozrevatelCoreWebSite/Commons.Base.component.ssr/index.js:240:30)
  at Generator.next (<anonymous>)
  at /app/Obozrevatel.News.WebSite/node_modules/@ObozrevatelCoreWebSite/Commons.Base.component.ssr/index.js:8:71
  at new Promise (<anonymous>)
  at __awaiter (/app/Obozrevatel.News.WebSite/node_modules/@ObozrevatelCoreWebSite/Commons.Base.component.ssr/index.js:4:12)
  at JSX.createElement (/app/Obozrevatel.News.WebSite/node_modules/@ObozrevatelCoreWebSite/Commons.Base.component.ssr/index.js:160:16)
  at NewsFull.render (/app/Obozrevatel.News.WebSite/src/commons/components/newsFull/newsFull.ssr.js:41:56)
  at JSX.<anonymous> (/app/Obozrevatel.News.WebSite/node_modules/@ObozrevatelCoreWebSite/Commons.Base.component.ssr/index.js:214:59)
  at Generator.next (<anonymous>)
Питання до захисту Тимошенко: чому досі не оприлюднений обвинувальний висновок?
Тетяна Монтян: Адже це – прекрасна можливість донести до широких народних мас облудність, цинічність та надуманість звинувачень відносно Юлії Володимирівни.

Я, наприклад, прочитала б з великим інтересом.

Видео дня

І, переконана, не лише я – всім прихильникам демократії та людям доброї волі, західним спостерігачам та противникам політично-судових репресій та розправ у виконанні бандитського угрупування, очолюваного Януковичем, було б надзвичайно цікаво дізнатись в усіх деталях, в чому саме обвинувачує Юлію Володимирівну продажна прокуратура, на які докази при цьому посилається, а головне – побачити спростування всіх цих брехливих звинувачень у виконанні як самої підсудної, так і її високопрофесійного захисту.

Обвинувальний висновок було вручено Юлії Володимирівні ще 29 червня 2011 року – а отже, часу підготуватись до того, аби донести до прогресивної та не дуже громадськості свою позицію у нашої головної опозиціонерки було більше, ніж достатньо.

Сподіваюсь, до мого побажання прочитати детальне спростування виключно політично вмотивованого обвинувачення приєднаються і інші спостерігачі вельми цікавого та, можна сказати, прецедентного судового процесу.

ЗІ. Це я в розвиток теми свого попереднього допису – – щодо суду над ЮВТ та помилок, яких припускаються обидві сторони;)

ЗІІ. Якщо захист Тимошенко так і не опублікує обвинувальний висновок зі своїми коментарями, то, може, це зроблять наші найкращі журналісти? Бо краще прочитати обвинувальний висновок без коментарів захисту, ніж не прочитати зовсім!

ЗІІІ. Аналогічний заклик – до ще одної жертви суто політичних репресій Юрія Луценка та його захисту. Обвинувальний висновок щодо екс-міністра та його водія теж було б цікаво почитати, еге ж?

ЗІV. Як бонус тим, хто цікавиться первинними юридичними документами, а не інсинуаціями та спекуляціями зацікавлених сторін, пропоную ознайомитися з феєричним обвинувальним висновком – затвердженими прокурором у справі вінницького правозахисника Дмитра Гройсмана. Про цю справу я уже писала, проте щось прокуратура Києва мовчить і не поспішає порушувати щодо мене кримінальну справу за дії, які повністю повторили дії Дмитра...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...