УкрРус

Найбільші кадрові помилки Президента – призначення Гелетея і Гонтаревої

Коментуючи з нагоди річниці Євромайдану найбільші досягнення і помилки нової влади, на жаль, про серйозні досягнення влади навряд чи можна говорити.

Натомість, безсумнівно, найбільшим досягненням Євромайдану є патріотизація суспільства і країни. Багато українців за цей рік стали справжніми громадянами своєї держави і її патріотами. І це – єдине найбільше досягнення України після подій Майдану.

Натомість, існує велика кількість помилок нової влади, найбільша з яких – кадрова.

Особливо йдеться про так званий "перехідний", післямайданний період, коли вся влада до обрання Президента України була сформована за квотно-партійним принципом. Однак, коли говорять, що партії делегували своїх представників у владу, то це не відповідає дійсності. Насправді лише кілька людей із цих партій визначали всю систему влади.

Можна спрогнозувати, що настане час, коли багато посадовців, починаючи з правоохоронних органів і закінчуючи міністерськими посадами, потраплять під кримінальні розслідування, оскільки в цей період не вдалося вирішити головні питання – заарештувати очільників режиму Януковича та зупинити вивезення ними коштів і активів з України.

Коли йдеться про помилки Президента, то, його найбільшою кадровою помилкою є призначення В. Гелетея Міністром оборони та В. Гонтаревої Головою Нацбанку України.

Якщо першу помилку Президент вже виправив, то другу має невідкладно виправити. Тому я сподіваюсь, що найближчим часом Президент ухвалить рішення про призначення на посаду Голови НБУ людини, яка буде професійно виконувати свої обов’язки і матиме довіру суспільства.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги