"Я з радістю допоможу покарати цих бл*дєй"

20.6т

Після цього допису, в якому йдеться про призначення екс-комбрига 28 брг Ліщинського керівником напрямку "Луганськ", я отримав зворотній зв*язок з ГШ і ми домовилися про зустріч.

Позиція ГШ така: нам нічого не відомо про протизаконні діяння Ліщинського в АТО. На нього немає жодної справи. На нього ніхто не скаржився і заяв не писав.

Не буду робити публічних оціночних міркувань до зустрічі, поки не поговоримо віч-на віч.

Я просто напишу тут ті факти, по яким заяви були (це щоб було про що в ГШ розмовляти):

"- я був демобілізований (доброволець) у 2014 році, і служив у 28-й бригаді. Переважно я був свідком злочинів різного плану безпосередньо командира моєї батареї (сам я був командиром САУ та замком вогневого взводу), та замполіта дивізіону. Звичайно, що розпил держ шахти на металобрухт, злив пального з бойової техніки, яка не їздила на виїзди, і т.д. це, на мою думку, не могло відбуватися без згоди Лєща (або замполіта бригади - Калетніка Володимира Івановича);

- конкретно по Лєщу: я познайомився з власником фермерства у якого особисто Ліщинський вимагав гроші за те, що би він та його техніка могла працювати на полях (здається мова йшла про 15 000 грн.), особисто цьому фермеру особисто Лєщ у присутності Глобуса (начальник арти бригади), сказав таксу та те, що якщо він не допоможе бригаді - по полям буде небезпечно їздити тракторами. Сам цей фермер, наскільки мені відомо, нічого їм не дав, та був не проти дати свідчення, про що мені сказав. Також, цей фермер, сказав, що деякі його знайомі підприємці (точно не памятаю, але точно один з його друзів був фермером, у іншого були ставки), "віддають" гроші на бригаду (чи через Калетніка чи через Глобуса), та теж готові дати свідчення;

- десь 14-го липня 2015 року я особисто привів цього самого фермера до зам начальника (здається так) ВСП сектору Б- полковника Шевченка (по-батькові він Аркадійович), якому фермер розповів всі "розклади", сказав, що він та знайомі готові дати свідчення (написав контакти знайомих на аркуші. фото аркуша додається). Шевченко сказав, що зараз свідчення брати не буде, але на днях вишле хлопців, які на місці візьмуть свідчення. Наступного дня до Шевченка приїджав спочатку Калетнік, а потім Лєщ (я бачив, оскільки на той час я та ще 3 свідка жили разом з ВСПшниками як цінні свідки), після чого тема закрилася - тобто ніхто до цього фермера не приїджав, а десь через місяць, коли я йому телефонував - він скзав, що більше допомога йому не потрібна.

Коли я демобілізувався і Лєщ розповідав, що за те, що я написав заяву до військ прокуратури, мені прийдеться відповісти, то серед іншого згадав і історію про фермерів (так розумію полковник Шевченко оперативно злив всю інформацію);

- про вимагання грошей керівництвом бригади я вказував у письмових свідченнях для ВСП двічі (один раз у Курахово, але після візиту Лєща свідчення зникли, та один раз у ВСП Дніпра), та у свідченнях Військовій прокуратурі.

Ось текст з моїх показів для ВСП:

"Також, у червні 2015 р., старшина **** повідомив мені, що до нього звернувся фермер та власник тракторної бригади за ім’ям Віталій, розташованої поблизу с. Софіївка, Донецької області, де здійснювався ремонт зламаної техніки батареї, який розповів йому про вимагання грошей та погрози замінувати поле, у разі їх ненадання, командиром військової частини В0095 полковником Ліщинським В.В.

Після отримання вказаної інформації я особисто поспілкувався по телефону за номером ********** з цим фермером, який підтвердив випадок вимагання у нього грошей та погроз з боку полковника Ліщинського В.В.

Також, фермер Віталій повідомив мені, що він та його колеги, які стикалися з подібними випадками, готові давати свідчення щодо цих фактів".

Свідчення для ВСП у Ворді та фото додаю (я намагався перестрахуватися);

Крім цього, про цих фермерів у своїх показах для Дніпропетровського гарнізону Військової прокуратури вказав мій товариш, що був одним зі свідків блядства 28-ї бригади, у середині вересня 2015. Фрагмент про Ліща був таким:

"Також, у червні 2015 р., до мене звернувся фермер та власник тракторної бригади за ім’ям Віталій, розташованої поблизу с. Софіївка, Донецької області, де здійснювався ремонт зламаної техніки батареї, який розповів про вимагання грошей та погрози замінувати поле, у разі їх ненадання, командиром військової частини В0095 полковником Ліщинським В.В. Орієнтовно 13 липня, після попередньої домовленості мл. Сержанта Гіренко О. З з працівником штабу ВСП сектору Б, полковником Шевченком В.А., вказаний раніше підприємець приїхав до служби ВСП у м. Курахове, де, за його словами, під час спілкування з полковником Шевченком В.А. він надав контакти інших підприємців, що стикалися з вимаганням грошей та отримували погрози від командира частини В0095 полковника Ліщинського В.В., та інших керівників частини. Підприємець Віталій підтвердив полковнику Шевченку В.А. свої наміри давати свідчення необхідні для розлідування цієї справи."

Думаю, якщо у прокурорів є бажання працювати по Лєщу - вони можуть матеріали справи по моїм офіцерам (в яких є згадані покази), долучити до провадження по Лєщу (якщо таке є).

Додаю офіційні матеріали з номерами провадження та деякими епізодами по посадовцям-офіцерам, щодо яких я давав свідчення.

На всяк випадок: бригадні хлопці, що привозили нам пальне для техніки, розповідали, що 50 літрів з кожної бойової техніки вони "хімічать в фонд комбріга, а вони суки не разу навіть волонтерських сигарет не дали", але ВСП та військова прокуратура сказали, що це ім не цікаво, тому що потрібно що би ці заправщики самі звернулись і т.д. Короче хрень несли щоби роботу не робити та проблем не наживати.

Доречі, що Хомчак та Лєщ куми мені казав заст нач ВСП Курахове (здається призвище Турчинов), та хтось з офіцерів військової прокуратури, коли намагалися мене переконати щоб я у своїх свідченнях Лєща взагалі не згадував.

На початку року покійний Павло Шеремет мене приводив особисто до Матіоса, я йому дав деякі документи по своїм командирам і розповів те, що відомо по Лєщу - він слухав, ківав, розповідав про те що "наше суспільство ще не готове знати деякі речі, але вся інформація акумулюється і т.д.". Далі я їздив на місця нашої дислокації в АТО, давав диктофонні записи, був на очних ставках і т.д., але, як ми розуміємо, жодного результату. Суки вміють і хочуть лише дизертирів та аватарів щимити.

Історія десь така. Якщо будуть потрібні додаткові коментарі і т.д. - телефонуйте, або пишіть - я з радістю допоможу покарати цих блядєй."

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости