Злочинні мільярди клану Кучми

СТБ

Бачу заклики скарати СТБ на горло.

Припинити показувати російське телешоу і звільнити людей (тут би, звісно, цікаво було з’ясувати, кого саме і з якою офіційною мотивацією), які пустили в ефір програму з солдатами-окупантами – нормальна реакція керівництва каналу. Треба хвалити, а не вимагати "забрати ліцензію". І ретельно моніторити ефір, вимагаючи – за аналогією – від цього та інших каналів також знімати з ефіру російський продукт, щойно там запахне чимось незаконним і антиукраїнським. Здоровий, нормальний процес очищення інформаційного простору.

Припущення, що Пінчук у рамках кампанії "капітуляція" віддав Бородянському наказ пропагувати окупантів – навіть натяки на те, що пінчуківські пораженські виступи з цим якось пов’язані, – не мають жодного сенсу. Бородянський як менеджер має угодовську позицію щодо російського і радянського телепродукту, але він адекватна людина. І взагалі, СТБ – найближче до якісного розважального телебачення, що є в Україні, і в наших інтересах, щоб воно було менш російським і більш якщо не проукраїнським, то хоча б нейтральним, але було.

В розвиток цього каналу вже вкладено злочинні мільярди клану Кучми, а доброчинних мільярдів у світлої сторони, щоб створити якісну альтернативу, немає й найближчим часом не буде.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Блог о жизниЛеонид КучмаВиктор Пинчук