Кого захистять протиракетні бази США в Польщі

26

Створення протиракетної бази США раннього попередження про ракетний напад на півночі Польщі, на узбережжі Балтійського моря, на території колишнього військового аеродрому у Редзіково, в 150 км від Калінінградської області РФ, направлене впершу чергу на забезпечення безпеки союзників США по НАТО та самих США від ймовірної ракетної атаки зі сторони Росії.

На базі США (а не НАТО) в Польщі буде розміщено три комплекси анти-ракет шахтного типу, по 8 ракет у кожній. Всього мінімум 24 антиракети. Головний задум проекту передбачає: фіксацію запуску МБР (міжконтинентальних балістичних ракет) РФ стратегічного та тактичного призначення, з усієї території РФ та Калінінградської області зокрема, де вже розміщені російські ракетні дивізіони "Іскандери", з ядерними боєголовками, та радіусом дії близько 400 км.

Впевнений, що в зону дії комплексу ПРО США підпадає і Білорусія. Час підльоту МБР з РФ до Лондону всього 400 секунд або до 7 хв, до США 1000 -1200 сек або 17 - 20 хв. Створення такої бази, на півночі Польщі, немає жодного прямого відношення до України, та не несе жодної прямої небезпеки Україні, в силу значної відстані у понад 500-600 км.

Окрім того, Росія взяла на себе зобов"язання (які НЕ виконує і цинічно порушує в односторонньому порядку!!!) згідно Будапештського меморандуму 1994 року. У випадку ж, реального використання комплексу ПРО в Польщі (борони Боже), це буде означати катастрофу світового рівня: початок Третьої Світової війни, з використанням ядерних наступальних озброєнь, в якій жодній з країн сусідів мало не здастся!

Людство буде реально стояти на краю цивілізаційної прірви! Безсумнівно одне, що база ПРО США у Польщі, є НЕ наступальним агресивним актом та комплексом, а засобом оборони та безпеки Європи і Північної Америки від ядерної агресії третіх країн. Протиракетна оборона по своїй суті беззастережно і однозначно характеризує винятково оборонне застосування, а не наступальне!

На моє переконання, через декілька років антиракети переобладнають у комплекси лазерного знищення ракет, які будуть базуватися окрім території РП, ще й на кораблях США та НАТО у Балтійському морі, інших морях та океанах, а також на патрульних літаках в повітряному просторі Європи та Америки. Тому що, час старту та підльоту антиракет до мішені, зі швидкістю близько 7 км/сек, складає реально цілі хвилини (десятки і сотні секунд), що значно поступається у часі швидкості світла (бойового лазерного променю), у долі -1 сек.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости