newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Братья Капрановы
Братья Капрановы
Писатели, издатели, публицисты

Блог | Скоти, заїлися і зарплатню собі підняли!

Депутаты в ВР
Нажмите чтобы посмотреть видео по теме

На зустрічах читачі запитують: а чому ви не йдете в політику? З вас були б добрі депутати. Ми відповідаємо: тому що українці люблять письменників і не люблять депутатів.

Видео дня

От якби ми були депутатами, ви би сказали: скоти, заїлися, зарплатню собі підняли і т.д. Бо в українців депутат у всьому винен. Чиновник не робить свою роботу, то каже, що закон такий, бо депутати погані. Міліціонер так само каже: закон негодящий. І так далі. А люди ж не будуть читати закони чи слідкувати за діяльністю депутатів, їм показали, хто у всьому винен, вони й раді: депутати погані, геть депутатів. Воно й легшає, коли знаєш, на кого визвіритися.

Читайте: "Депутаты на один раз". Как вам?

І поки так буде, поки навіть наші інтелектуали у всьому винуватять депутатів, ми в депутати не підемо. Оно у 2012 всього лише до списку виборчого увійшли, то такого наслухалися за цей час, що на голову не налазить. А якби обралися? Свят-свят!

Краще бути письменником. Письменників у нас люблять.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...