Хто найбільше постраждав від енергоблокади Кримнашу

41,4 т.
Хто найбільше постраждав від енергоблокади Кримнашу

Скоро місяць негараздів з електрикою в Кримнаші. На мене по старих знайомствах обрушився шквал запитів, чи не чув, чи можна десь знайти роботу. Першими жертвами стали люди вільних професій, які залишились на півострові - хто ідейно, хто вимушено, хто щоб пропетляти - в надії, що "всє уйдут, а я останусь". Контактний бізнес, шоу-творчість, журналістика і програмистика, тобто робота пов'язана з постійними комунікаціями, залишила їх на повному безгрошів'ї.

Працює це так. Припустимо, у тебе особисто і світло буває часто, і є на чому працювати. Але коли ти не можеш додзвонитись до половини Криму, а в іншій половині нема світла, дзвони ти їм чи не дзвони, то все летить шкереберть. Врешті, банальна проблема з тим щоб зняти готівку в банку, на четвертий тиждень вже не така банальна.

Але це саме перша хвиля і перші, талановиті але некількісні відносно маси, жертви. От коли почнуться простої в пенсіях, зряплатах і пособ'ях, тоді буде цікавіше.

Видео дня

І пару слов про сам енергоринок та енергосистему. Схоже, що тепер треба буде добряче поколдувати, аби вона запрацювала знов. Навіть коли врубити український рубільник чи запустити по той бік проливу мегагенератор, воно вже пійшло в рознос. Як, знаєте, буває така новорічна гирлянда, в якій безліч лямпочек і кожна по черзі починає видавати фінтеля. Поки її чинитимеш, всі різдва пройдуть.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...