"Совки" і "совкові" методи

рахункова палата

Днями одна окзальтована дама з парламенту на TV висловилась щодо причини неефективної роботи Рахункової палати. Причина, мовляв, у тому, що палата сформована Морозом, тому "совкові" методи функціонування палати вадять справі.

Кілька міркувань з цього приводу.

Про "совків" і "совковість". До рівня ефективності роботи і персонального підбору кадрів у радянські часи нинішній управлінській еліті, як…до неба рачки.Пані напевне забула (це цілком природно), що Мороз лише вносив кандидатуру голови РП. Рішення ухвалював парламент.Рахункова палата працювала ефективно, користуючись авторитетом. Не дарма її голова – В.Симоненко обраний був Головою Європейської асоціації голів рахункових палат.Віддача від роботи РП була недосить ефективна, бо існуючій системі влади (її формуванню і персональному складу згадана дама сприяла і догоджала) чесний аналіз стану речей з державними коштами не потрібний, не бажаний.Критика нинішня мене не дивує. Очевидно це повязано зі зміною кадрового складу палати. Хочеться комусь портфеля, хоч, здається, запізно.

Видео дня

Тому – доброзичивий коментар:

"Поганому танцюристу…" – далі кожен знає.

Та не думав, що те саме пані заважає.

Звісно, рветься до посади, щоб її посісти,

Забуває, що запізно до портфеля ізти.

А тому-то нагадаю невгамовній тітці,

Що шкідливо ТАК хотіти у нашому віці.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...