УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Павел Розенко
Павел Розенко
Экс-вицепремьер-министр Украины, вице-президент Красного Креста Украины

Блог | Усім, хто не отримує зарплатню на належному рівні

Усім, хто не отримує зарплатню на належному рівні

Ефект від підняття мінімальної заробітної плати українці відчули вже сьогодні.

По всіх державних установах було завдання по встановленню нових заробітних плат. Це завдання виконано у повному обсязі: необхідні кошти, які були передбачені, доведені до бюджетних установ, тому практично всі працівники отримали належні їм виплати. Зауважу, що ці виплати збільшені на 20-50% порівняно з 2016 роком.

Безумовно, є скарги, але їх невелика кількість. Дійсно, були проблеми з установами та організаціями Національної академії медичних наук України, але питання вже в повному обсязі вирішено.

Не бюджетна сфера — так само. Я відразу скажу: ніхто не закриває діючі підприємства. На сьогоднішній день ви не знайдете жодного прикладу закриття реального бізнесу. Ще раз: жодне виробниче підприємство або організація не заявило про закриття чи масове скорочення колективу. Таких випадків дійсно немає. Можете пройтися вулицями будь-якого міста, села, селища, де є приватний бізнес — діючий бізнес не закривається. Навпаки!

Читайте: Підвищення цін на проїзд у маршрутках - шахрайство

В мене є красномовна статистика: за січень нового року було зареєстровано 30 000 нових ФОП. І ми реально розуміємо, що це не якійсь сплячі ФОПи, а ті, хто буде працювати в легальній сфері та сплачувати податки, в тому числі нарахування у Пенсійний фонд.

Тому хочу ще раз наголосити: припиняють свою підприємницьку діяльність ті люди, хто вже давно не веде бізнес і здавали порожні звіти.

Куди звертатися людям, якщо їм не виплачують зарплатню на належному рівні або не оформляють офіційно?

В кожній області створені відповідні штаби та робочі групі. Тому прошу обов`язково звертатися з приводу порушень трудових прав до місцевої влади та дзвоніть на урядову гарячу лінію 15-45. Всі звернення фіксуються та передаються в Мінсоцполітики. Реакція на кожен дзвінок буде, повірте.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...