В такій країні, мабуть, нічого ніколи не зміниться

36.8т

Сьогодні в обідню пору кортеж із двох автомобілів марки Мерседес, котрий їхав по вулиці Січових Стрільців (колишня Артема), зупинився просто посеред проїжджої частини, в середньому ряду. Із Мерседесу, котрий їхав першим (номери АА 6734 АА) вийшов молодий хлющ у красивому сірому костюмі вартістю тисяч п’ять доларів мінімум і почимчикував у Державну фіскальну службу України. Автомобілі, щоб ви розуміли, продовжували стояти посеред проїжджої частини, не тільки, по-суті, заблокувавши проїзд решті водіїв, а й загородивши тролейбусам проїзд до запинки, яка знаходилася метра в десяти від кортежу… Судячи з того, що бусик (другий автомобіль кортежу, номери АА 9197 АА), був устаткований супутниковим зв’язком, можна було зробити висновок, що той хлющ - чувак не простий. На жаль, я його не ідентифікувала – занадто стрімко він пересувався, та й охорона відгороджувала його від цікавих поглядів перехожих.

Отож, кортеж продовжував стояти посеред вулиці, чекаючи на свого хазяїна. Цікаво, що коли я почала фоткати це неподобство, люди, які сидіти в тих авто, почали фоткати мене невзаєм. Ну, я показала – не фак фінгер, ні – я показала їм знак "вікторі".. Одним слово, пацани чхали на моє фотографування, як і на усіх оточуючих людей і водіїв, які мовчки, начебто так і треба об’їжджали автівки цієї бидлоти.

Кульмінацією стало проїзд двох автомобілів даішників, котрі, чудово бачачи, що відбувається, проїхали спокійно повз. Вірніше, об’їхали "припарковані" посеред проїжджої частини вулиці мерседеси, які навіть аварійку не вмикали…

От я собі і думаю, що в такій країні, мабуть, нічого ніколи не зміниться. Поки сильні світу цього будуть плювати на суспільство, так і вважаючи, по старинці, нас "біомасою" (нагадайте, хто автор цього словесного шедевру, Юля?)

Вірніше, не так: поки вони – ті, хто їздять на автомобілях вартістю у кількасот тисяч доларів із антенами супутникового зв’язку на даху – не перестануть вважати нас біомасою – поти нічого в цій довбаній країні не зміниться..

Одним словом, дуже хочу, аби якнайшвидше легалізували зброю. Бо ці уроди розуміють лише мову сили. І поки мова закону, мова цивілізаційних стосунків в Україні не працює, я готова "розмовляти" із цими відходами людства їхньою ж мовою..

Друзі – хто не проти – поширте, будь лака, фоточки, може, хтось ідентифікує цих фріків...

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости