Андрій Моськін, Андреас Білоус
Андрій Моськін, Андреас Білоус
ведучі світських заходів, корпоративів та весіль

Блог | Весільні тренди: чорні сукні та букети із пшениці

Весільні тренди: чорні сукні та букети із пшениці

Ще ніколи весільні тренди не були такими контрастними, як цього року. Чого лише заслуговує весільна сукня… чорного кольору. Ідейною натхненницею та творцем суконь для наречених усіх відтінків сірого та насиченого чорного стала знаменита дизайнерка Віра Вонг. Саме у її колекціях ви знайдете весільні сукні відтінків від холодного меланжу до соковитого чорного. Цей варіант, звісно, підходить лише найсміливішим нареченим. Більшість же молодих жінок, хто і за актуальністю стежить, і шокувати не любить, обирає весільні сукні мінімалістичного стилю у теплій бежевій та холодній світло-рожевій гамі. З однієї сторони не надто традиційно, з іншої – "незапретензійно". Гості, якщо і шушукатимуться за спинами, то здебільшого від здивування, як же вам все-таки йде нетрадиційна біла сукня.

Видео дня

Актуальні тенденції у весільному декорі цьогоріч підпорядковуються правилу: "Чим менше, тим кращих". Трьохповерхові торти із десятками трояндочок з бізе та тисячами калорій у порції – моветон цього року. Не бійтеся розчарувати гостей невеличким акуратним весільним тортиком без будь-яких лебедів, голубів, сойок та вас улюблених із крему на верхівці. Це ж стосується й іншого декору. Розсипані пелюстки троянд у залі, безліч гігантських ваз із такими ж незграбно зрізаними живими квітами, що за дві години перетворяться на трупів флори, а ще стрази на шторах, бантики на стільцях та стрічки на скатертинах, - розкажуть про вас лише те, що трясовина несмаку затягнула вас надовго. Для того, щоб довго не переконувати, що стиль "щоб багаче" - пережиток минулого, наведемо лише один факт. У цьому році найтрендовішими букетами для наречених є… пучки пшениці або льону перев’язані мотузкою.

Ну, а от, де може душа розгулятися, так це із подружками нареченої. Не обмежуйте себе лише двома дружками, якщо подруг у вас ціла банда. Троє, п’ятеро, і навіть більше дружок не лише стануть найріднішими помічницями на весілля, але й покажуть, що за рамки ви вмієте виходити зі смаком. Головне, щоб дружбів на усіх вистарчило.

До речі, коли кілька днів тому, ми розповіли цю новину одній нашій спільній подрузі, вона лише сумно усміхнулася. "Ну, і де ви були раніше?, - запитала. – Коли три роки тому виходила заміж, ніхто про банду дружок не говорив. Уявляєте, як було важко із сімох неодружених, найрідніших подружок обрати лише двох?! І хоч інші і робили вигляд, що не ображаються, я ще кілька місяців після весілля просила побачення, що не їх за подружок нареченої обрала".

На щастя, перед майбутніми нареченими такий доленосний вибір не стоїть. А підсумовуючи усе вище написане у кількох словах, можна сказати, що цьогорічна весільна тенденція така: побільше дружок, поменше крему на весільному торті.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...