"Слушайтє пєсню "Валєнкі"

11т

Про інформполя. Оскільки я нині в Бразилії, то практично все Євро-2016 пройшло повз мене - європейським футболом тут не цікавляться. Зате про Олімпіаду я вже знаю більше, ніж би хотіла, - і точно більше, ніж потрібно для віри в людство, включно з тим, скільки мільйонів було розкрадено на будівництві в Ріо тої чи тої конструкції (тутешній люд вже встиг мене переконати, що бразильська корупція - найгірша в світі, а перший-таки стрінутий лівак сповістив, що єдиною надією всього прогресивного людства на "зміну системи" залишається Україна, - дивні діла Твої, Господи!..). Але я про інше.

Найкраще з усього, що мені трапилось читати про презентацію у Франції російських "спортівних чєловєчков" на пострах британцям, була колонка Robert Shrimsley у FT під назвою "Russian special forces storm the French bastion of Lillsk".

Той випадок, коли "несила не поділитись" - по-перше, хороша, жирна політична сатира (якої в нас нема по факту, а та "зєлєнщіна", що такою прикидається, є якраз "частиною системи"), а крім того, приклад дуже якісної (+1000!) роботи ЗМІ в дуже непростій ситуації (і взагалі в будь-якій, коли глибоко зневажаєш того, кого, на жаль, мусиш остерігатись, але не можеш собі дозволити розкіш гордо промовчати, - воістину, "британський стандарт"!).

Хотіла поширити, але з газети тут технічно цього зробити не можу, - а онлайн-версія "тільки для передплатників". Подумала, може хто в Україні переклав)), - ні, не наґуґлилось. Тож вибачайте, але "слушайтє пєсню "Валєнкі")) - Шрімзлі в цитатному переказі від російської редакції BBC (остання секція). Не зовсім те саме, але хоч щось, ага)).

Або вчіть англійську і платіть.

Або фінансуйте СВОЇ ЗМІ.

Але це вже інша тема...

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости