Рефат Чубаров
Рефат Чубаров
Крымскотатарский политик

Блог | Кримчани розуміють, у яку халепу потрапили

Крым

В Криму зараз важке становище. Але все залежить, з якої позиції кримчани оцінюють свій стан, яку вони находять мотивацію, щоб пояснити ситуацію, у якій опинилися. Ті, хто досі продовжує вірити Москві, виправдання своєму важкому становищу знаходять у звинуваченнях Києву, міжнародної спільноти або Америки. Спектр об’єктів для звинувачення - дуже великий. Російська пропаганда підкидує їх щодня. Всі ці експерти, які через день на передачах говорять про Київ, фашистську владу, США, НАТО, Захід, гейропу – тільки підживлюють віру у Путіна і Кремль.

Видео дня

Ті, хто сподівався, що з приходом Росії їм буде краще житись, що вони матимуть високі пенсії, заробітки чи хороші курортні сезони – тепер розуміють, у яку халепу потрапили. Кримчани, які були і залишаються вірними Україні і розуміють справжні мотиви вторгнення Росії і російської влади, вони більш критичні до нас. Через неприйняття, як їм здається, Україною більш рішучих дій, які би, з їх точки зору, сприяли визволенню Криму. Такі люди ненавидять окупантів і сподіваються на повернення Криму до складу України. Але в той же час вони досить жорстко відносяться і до українського політикуму. Але не до української держави, а до українського політикуму.

А український політикум дає такі підстави щодня своїми гучними скандалами, недолугою поведінкою у ВР і заявами про оренду Росією Криму.

Ті, у кого були ілюзії – нарешті відкривають очі. А ті, хто не мав ілюзій – ще більше переконуються у своєму виборі неприйнятті Росії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...