LadyГорода

"Іскандери" більше не сміються

37.4т

У серпні 2015 в російських і кримських ЗМІ буйно святкували чергову вигадану "перемогу" - між Севастополем і турецьким портом Зонгулдак почав ходити пітерський паром "Варяг", возити цитрусові й т.п. Потім у листопаді російський літак трохи політав у турецькому повітряному просторі, Туреччина відреагувала адекватно і росія на це відповіла забороною своєму населенню їсти турецькі апельсини. Тому "Варяг" 10 місяців простояв у Севастополі в очікуванні, робив вигляд, що здійснює ремонт.

Далі росія зачепилася за якійсь привід і дозволила своєму населенню їсти турецькі цитрусові, в ЗМІ знов прозвучали фанфари і святкування уявної перемоги. Депутати і чиновники розповідали про наполеонівські плани щодо торгівлі з Туреччиною, а "Варяг" 28 жовтня вирушив у свій перший після тривалої перерви рейс на Зонгулдак.

А вже в листопаді Приморський районний суд Одеси виніс рішення про арешт судна разом з командою у випадку заходу на підконтрольні Україні території, що визвало вже третю хвилю в росіянських ЗМІ навколо того парому. Вони знущалися і висміювали рішення українського суду, казали, що арешт в нейтральних водах буде піратством, а в Україну ніхто з них не збирається. Ну, і "іскандери" всіляко сміялися, коротше кажучи.

9 січня судно вийшло із Севастополя, прийшло в Зонгулдак і стоїть з тих пір там, знову робить вигляд, що в нього ремонт.

До речі, боротьба з нелегальними судозаходами в закриті українською владою порти Криму перш за все здійснюється економічними методами. Просто судно дорого коштує, коли стоїть, як консервна банка, і ржавіє. Витрати значні, за добу це може бути до кількох тисяч доларів, тому будь-яка затримка працює на нас.

І ось сьогодні ми отримали інсайдерську інформацію, що паром "Варяг" заарештовано турецькою владою за представленням України по лінії Інтерполу.

Чекаємо на підтвердження і спостерігаємо далі.;)

На фото "Варяг" у Севастополі.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги