Партія Ляшка - це партія одного режисера та одного персонажа

22.4т

Був у мене на передачі "Час ПіК з Сергієм Крижанівський" на Радіо Ера ФМ Олег Ляшко. Домовились зустрітись. Не приїхав. В нього зухвала тактика поведінки. Критикує своїх опонентів, потім без камери обнімається...

Його партія - це партія одного режисера (Льовочкина) та одного персонажа (Ляшко). Навіщо платити гроші своїм партійцям... Льовочкін прагне провести до парламенту значну кількість своїх штиків. Будьте пильними. Революція 14 продовжується.

Почалася вона 30 листопада 2013 року. Беркут побив молодь на Майдані. Так само як і зараз в Росії олігархи домовились злити Путіна, у нас українські олігархи домовились злити Януковича. Почалась буржуазна революція. Через кров, страждання та війну ми йдемо до злиття самих олігархів.

Революція української гідності почнеться з моменту оголошення дострокових виборів до ВР України. Не буде того результату, що мріє Львочкін з Ляшко, не буде у БЮТу достатньо голосів в парламенті. Пройдуть до ВР та створять коаліцію Удар, Солідарність, Громадська ініціатива (Гриценко), Фронт Змін Яценюка.

БЮТ та регіонали в парламенті візьмуть не більше 15 відсотків. Комуністи взагалі не пройдуть. Буде їх декілька у парламенті по мажоритарних округах. Все у нас буде добре.

Я особисто буду балотуватись в моєму рідному місті Шепетівка Хмельницької області. Після обрання депутатом піду працювати в новостворену антикорупційну службу. Не посадить Ахметова Петро Порошенко з Віталієм Яремою, одягну наручники Ахметову сам особисто. Така доля чекає усіх хабарників у владі. Головна моя мета створити систему контролю та запобігань.

Хай нам щастить! Слава Україні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости