Дмитро Снєгирьов
Дмитро Снєгирьов
Лидер ГИ "Права справа"

Блог | Сербські найманці почали міжусобні розборки

Сербські найманці почали міжусобні розборки

Спеціальними службами "ДНР" за звинуваченням у підготовці до вбивства та саботаж затриманий колишній співробітник телеканалу ТВ Пінк, секретар

Видео дня

антитерористичного підрозділу МВС Сербії Радомир Почуча і Владо Станіч, якого вважають співучасником підготовки до замаху.

Почуча і Станіч підозрюються в підготовці до вбивства двох сербських найманців - капітана Деяна Декі Берича і Деяна Вуіча.

За версією МГБ "ДНР" вбивство Деяна Берича було замовлено Гораном Геровацом, який зараз перебуває в Москві. Раніше Деян Берич викривав шахрайську діяльність Героваца, який збирав гроші на "сербський гусарський полк", який воює в лавах т.зв. армії ДНР.

Напередодні затрмання Почуча в т.зв."сербсько-французькому легіоні", підрозділі, що був сформований з числа добровольців з Сербії та Франції, стався розкол.

У розколі звинувачують Радомира Почуча і Ніколу Перовича, серба, який очолював добровольців з Франції та інших країн світу.

В інтерв'ю порталу "Nacional" сербський найманець заявив, що знає про те, що буде арештований по прибуттю до Сербії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...