Президент Ізраїлю повинен вибачитись

7.3т

Написав заяву про припинення повноважень заступника керівника групи міжпарламентських зв'язків "Україна-Ізраїль" як знак протесту проти приниження українців з вуст президента Ізраїлю Реувена Рівліна.

Хто ще не знає - Рівлін з трибуни Верховної Ради звинуватив українців у посібництві нацистських злочинів. Відбулось це під час парламентських слухань на тему вшанування трагедії Бабиного Яру, де вбивали і українців, і євреїв, і ромів.

Вважаю, що усе прогресивне українство мусить бити в набат на увесь світ і вимагати вибачень від Реувена Рівліна.

Ізраїль - фантастична країна, у яку я закоханий по-справжньому.

Ізраїль - без сумніву, приклад для України, перш за все, у національній безпеці та обороні, економіці, патріотизмі і захисті своїй культурних цінностей.

Але дружні відносини між державами можуть бути побудовані лише на взаємній повазі та підтримці. Нині ж виходить так: Верховна Рада визнала Голокост геноцидом євреїв ще у 2008 році, Кнесет - не визнав Голодомор геноцидом українців досі.

Натомість ми чуємо відверті приниження нашої нації з вуст ізраїльського президента під час його візиту в Україну...

Чи можна уявити, що український президент під час візиту в Ізраїль з трибуни Кнесету звинуватить євреїв у Голодоморі? Таке годі й уявити! А принижувати українців і обзивати їх, виявляється, можна.

Особливо болісно, що вище керівництво нашої держави досі змовчало ганебну поведінку Рівліна. Петро Порошенко, не розумію, чому ви це змовчали - Ви президент України чи ні? Якби ви з трибуни Кнесету звинуватили євреїв у Голодоморі - вас камінням закидали б прямо у парламенті.

***

Тож давайте брати приклад з Ізраїлю і захищати свої національно-культурні цінності. І не дозволяти себе принижувати.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости