В Черкассах знову борються із Система публічних електронних закупівель ProZorro. Вже був сумнозвісний#борщегейт, коли там, буцімто, через необхідність використання ПроЗорро, не змогли нагодувати містян безкоштовним борщем... Тепер же "на звернення громадськості" міськрада розгляне проект рішення про скасування використання е-закупівель від 30 тис. грн.

В той час, коли в купі регіонів успішно використовують е-закупівлі від 3000 грн., в Черкассах хочуть все, що нижче 200 тис. для товарів і 1.5 млн. для робіт пустити без будь-якого аукціону по прямих договорах.

Ось позиція Володимира Гройсмана: "Уряд неодноразово наголошував, що всі 100% закупівель за кошти платників податків мають йти через систему ПроЗорро! Це десятки мільярдів гривень, які можуть бути заощаджені. Якщо якісь керівники в якихось регіонах не розуміють цього, то уряд буде враховувати прозорість та ефективність використання коштів при віділенні ресурсів із державного бюджету. Не мають кошти бюджету йти туди, де ділки будуть сувати в них руки та не звітувати про використання!"

Ось позиція Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Ось позиція моя: %)@#$*&(*#)@#!!!!

Чекаємо на позицію мера Черкасс Анатолія Бондаренка. Переконаний, що край козацької слави не має пасти задніх в питаннях реформи та відкритих даних. Наша команда Kristina GoutsalovaДарья ЧеркашинаYuriy BugayViktor Nestulia готові приїхати, навчити, та показати. Ми можемо підтримати залучення черкаського бізнесу за допомогою маркетингової кампанії. Але дозволяти банально дробити закупівлі і пускати все поза аукціонами та контролем громади - це точно не те, за що стояв Майдан!!!

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги