Чи можуть браконьєри безкарно вбивати людей?

2.4т

Замах на Василя Зеленчука у Херсоні відкриває суспільству декілька важливих моментів.

Хто не в курсі історії - прочитайте.

1. Зеленчук є одним з найзавзятіших борців із т.зв. рибною мафією - браконьєрами, які незаконно відловлювали рибу на Херсонщині. Тіньові об'єми цього чорного бізнесу - мільйони доларів щомісяця. Шкода для держави - не лише економічна. Адже таким чином знищуються популяції риб, в тому числі рідкісних.

2. Звісно, є різні версії, але певен, за спробою вбивства Зеленчука (так, СПРОБОЮ ВБИВСТВА, в а не як дехто пише - побійтесь Бога, у нього черепні кістки потрапили в мозок - так б'ють, коли хочуть вбити) стоять саме браконьєри. Адже протидія їм зі сторони Василя Васильовича - людини політично активної і авторитетної в області - була серйозною загрозою для рибної мафії.

3. Рівень методів наших опонентів, які бояться Радикальну партію Ляшка - відвертий бандитизм. І чинити так мерзенно може лише той, хто відчуває свою безкарність. Думаю, причина у тому, що замовників злочину кришує хтось дуже-дуже високо.

4. Розслідування замаху на вбивство Василя Зеленчука стане лакмусовии папірцем роботи силових структур. Хто не зрозумів, чому - перечитайте пункт 3.

5. Такою дорогою ціною - Василь Васильович заплатив своїм здоров'ям - у вітчизняному інформпросторі нарешті почнуть серйозно говорити про кричущу проблему, яку нині чомусь прийнято замовчувати - рибне браконьєрство.

4. Нерозторопність деяких журналістів у висвітленні подій у Херсоні (в першу чергу, УП) - показує те, як у нас в державі все в цілому погано з ринком ЗМІ.

Але є дещо важливіше, ніж все вказане вище - батько шести дітей відчайдушно бореться за своє життя у реанімації. Помоліться, будь ласка, за раба Божого Василія....

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости