УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Субсидії - зло?

Субсидії - зло?

Субсидії, які не носять індивідуального характеру - зло. Проста арифметика: в країні, до прикладу, 20% заможних людей. І 80% бідних. Всі вони отримують субсидію, адже держава встановлює внутрішню ціну за газ в рази нижчу за ринкову. Різниця покривається з бюджету, який тріщить. Що робити? А іншого виходу ніж встановити ринкову ціну на газ та видавати індивідуальні субсидії на підставі обґрунтуванням (реальний заробіток громадян) не існує. У цьому випадку ви хоч би змусите 20% населення платити за ресурс. І це вже перемога та полегшення на бюджет. Я вже не кажу, що у разі отримання індивідуальної субсидії людина починає розуміти, що їй допомагають. Що немає міфічного бюджету. Що газ дорогий і що приходиться цю субсидію отримувати. А це теж веде хоч до маленької, та економії.

Видео дня

Далі. Не треба розводити зраду. Якщо ви хочете дійсно допекти системі, то треба слідкувати за формулою складання ціни газу, чи нема там олігархічного інтересу (адже їм насправді не так важливо хто їм сплачує), роботою постачальників, калорійність газу, механізм видання субсидій та його реальність. І інш. А ще треба об’єднуватися і змушувати державу робити все максимально прозоро і досліджувати стан ринку, і видавати інформацію регулярно. Та точно не вихід вдаватися у популізм і зраду. Адже дешевого ресурсу вже не буде. Хто б вам що не обіцяв. Навіть популісти влуплять вам ціну за газ, через місяці після приходу до влади.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...