Мораторій на експорт лісу-кругляку буде працювати!

10.1т

Провів зустріч з найбільшим європейським інвестором в українську деревообробку - Йоханом Дунбеком зі Швеції. Ви багато знаєте європейців, які сьогодні інвестують в Україну 20 млн євро? Я ні. Тому було дуже цікаво дізнатись його мотивацію, що вплинуло на прийняття рішення вкладати такі великі кошти у виробництво на Рівненщині - "Українські Лісопильні".

Шведський інвестор чітко наголосив, що саме мораторій на експорт лісу-кругляку, який ми з Олегом Ляшком та однодумцями вибороли в парламенті строком на 10 років, став вирішальним фактором для його інвестування саме в Україну.

До речі, це найбільший інвестпроект Рівненщини за останні роки, понад 150 нових робочих місць, провідні фінські технології, потужне сучасне обладнання на 300 тис. куб. м/рік, додаткові експортні надходження та регулярні податкові платежі до бюджетів всіх рівнів.

Пан Дунбек дуже стурбований заявами в ЗМІ про наміри уряду щодо відміни мораторію на експорт кругляку. Я заспокоїв його, адже це питання в компетенції парламенту. І я, і Олег Ляшко і команда РПЛ та наші однодумці - ми кістьми ляжемо, але не дамо відминити мораторій!

Я обіцяю всім промисловцям України, що ми не здамо їх інтересів - мораторій буде працювати, як то вирішив український парламент!

А компрадори в уряді, які готові за кілька сот мільйонів євро закордонної "допомоги" злити цілу галузь власної промисловості, зруйнувати довіру інвесторів, знищити перспективу на роки наперед - отримають від нас достойний опір та належну оцінку в суспільстві.

Скотиняки! З вашою політикою в Україні скоро ні інвестицій, ні робочих місць, ні виробництв не залишиться! Залізний болт Вам, а не відміна мораторію!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости