Блог | Донбас міняє ставлення до київської влади, але не міняє свою сутність

Донбас міняє ставлення до київської влади, але не міняє свою сутність

Донбас визнає тільки силу. Це в Донбасі кричали: "Янукович лох, бо не може втопити в крові Майдан!". Це в Донбасі прославляли Путіна і терористів, коли вони захоплювали нові й нові міста. А тепер, коли, як вони самі кажуть, Путін і сепаратисти всралися, то вони прославляють збройні сили України і кажуть: "Так їх, тих клятих сепаратистів!Молодці!".

Видео дня

Так би хотілося, щоб вони любили Україну не за те, що у неї сильна армія, і вона може начистити пику будь-якому сепаратисту, а за те, що вона Україна і вона їх Батьківщина.

Я не говорю про увесь Донбас. Я не говорю про тих, хто завжди був патріотом України. Я говорю про тих, кого називали "донецькими", хто фанатично був відданий Януковичу. Я говорю про таких, як мер Димитрова, який прямо сказав: "Мені не соромно, що я регіонал!"… Йому не соромно, а мені за нього соромно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...