Україна отримає зброю від Трампа?

Україна отримає зброю від Трампа?

Гадаю, досвід України в контексті виборів мав би навчити наших громадян, що кандидатам у президенти повністю довіряти не слід. Позаяк і Янукович свого часу обіцяв "покращення вже сьогодні" і ми знаємо, до чого це призвело. Справа у тому, що кандидати часто заявляють про те, що насправді від них не залежить. Тобто, вони не можуть вплинути на об’єктивний перебіг певних процесів. І це шкідливо як для внутрішнього електорату в цих країнах так і для зовнішніх партнерів, які покладають надії на певних кандидатів.

Видео дня

Якщо заглиблюватися в заяви кандидата в президенти США Дональда Трампа, то тут я відзначаю три характеристики його передвиборчої риторики.

По-перше, це всеохоплююча критика нинішнього президента Америки Барака Обами та кандидата у президенти Гілларі Клінтон. При чому, ця критика не дуже послідовна. Наприклад, щодо ядерної угоди з Іраном. В той час, коли американська еліта вітає таке рішення, Трамп шукає у ньому мінуси. І в той же ж час ми бачимо його ліберальні погляди щодо дій Російської Федерації.

По-друге, це відсутність чіткого бачення зовнішньої політики (за що його критикує Клінтон). Це якось дуже нелогічно: сьогодні Трамп говорить про можливість визнання законності дій Росії в українському Криму, а завтра його помічник заявляє про можливість продажу (зверніть увагу: не надання, а продажу) Україні зброї для захисту, за умови перемоги кандидата.

По-третє, він бізнесмен, який намагається дати виборцям той "продукт", якого від нього очікують. Наприклад, його ідея відгородитися від Мексики, збудувавши кордон. Це абсолютно популістська заява, яку Трамп "продав" як бізнесмен і заробив передвиборчі бали. Сюди ж можна віднести його задекларовану ініціативу щодо надання зброї Україні. Трам просто хоче заручитися підтримкою тих американських політиків, які критикують Обаму і Клінтон за непослідовну політику щодо російсько-українського питання.

Саме тому довіряти Трампу не варто. Аналізуючи його передвиборчу кампанію, важко вималювати для себе якусь конкретну картину його майбутньої політичної діяльності, позаяк ми бачимо повну відсутність послідовних кроків.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...