Трамп - загроза не лише для України, а й для усього світу

Аналізуючи гучномовні "теплі" заяви кандидата у президенти Америки Дональда Трампа щодо Володимира Путіна та Росії, слід розуміти, що він – кандидат від республіканської партії. 80% його заяв не мають жодного спільного стосунку з дійсністю, а його обіцянки не можуть бути сповна виконані.

Втім оточення кандидата у президенти Америки Трампа таки викликають певне занепокоєння. До прикладу, його радник Картер Пейдж – один із інвесторів російського "Газпрому". Крім Пейджа є ще декілька донорів, які займають проросійську позицію через власні інтереси.

Наступний президент США вирішить долю усього світу. За умови, якщо саме Трамп виграє вибори, то до Америки може змінитися ставлення усього світу, позаяк і політичні вектори з його приходом зміняться. Проблема в тому, що у президента США, навіть дивлячись на те, що всередині неможлива узурпація, є монополія на зовнішню політику.

Таким чином, Трамп може бути загрозою не лише для України, а й усього світу. Згадайте його заяви, які стосуються небажання підтримувати союзників НАТО і відведення американського контингенту. Звісно, їх (заяви. – Ред.) можна розцінювати як передвиборчу риторику для того, щоб привернути увагу до своєї персони, але від того вони не стають менш тривожними.

Оцінювати те, хто прийде до влади у США – справа невдячна, позаяк розрив між кандидатами нині не такий вже і великий. Все може змінитися буквально за один день. Гадаю, ситуація трішки проясниться у жовтні, після першого, другого та третього кіл дебатів між Гілларі Клінтон та Дональдом Трампом.

Читайте все новости по теме "Российско-украинский конфликт" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости