УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Дмитро Снєгирьов
Дмитро Снєгирьов
Лидер ГИ "Права справа"

Блог | Як "ЛНР" проводить опалювальний сезон: в Перевальську мерзнуть, в Алчевську моляться

Як 'ЛНР' проводить опалювальний сезон: в Перевальську мерзнуть, в Алчевську моляться

"Міністр будівництва та житлово-комунального господарства ЛНР" Олексій Русаков повідомляв, що 90% котелень "республіки" (182 з 200) вже повністю підготовлені до запуску і роботи в опалювальний сезон.

Видео дня

Незважаючи на ці заяви, ситуація з опаленням на тимчасово окупованих територіях залишає бажати кращого. За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" в Красному Лучі досі не працює котельна по вул. Студентська, 6, яка опалює станцію "швидкої та медичної допомоги" і переливання крові, і жіночу консультацію.

Цей випадок не поодинокий. Така сама ситуація в окупованому Перевальському районі – об’єкти соціальної структури не підключилися вчасно до тепла, і чи увійдуть в опалювальний сезон взагалі – невідомо.

В окупованому Первомайську Луганської області не розпочався опалювальний сезон. На засіданні "Совета министров" самопроголошеної ЛНР О. Дробот доповідав про те, що Первомайськ значно відстає у підготовці теплового та котельного господарства до опалювального сезону. "У загальних рисах за основними територіям якщо відсоток 80-90% і більше,то відсоток готовності Первомайська на сьогоднішній день тривожний",-зазначив доповідач.

В Алчевську проблему опалення вирішують взагалі оригінально – на сайті окупаційної адміністрації міста повідомлялося, що 20 листопада на площі Радянській відбувся молебень, під час якого алчевці благали, щоб опалювальний сезон пройшов сприятливо.

"Загальноміський молебень про благополуччя і добробут міста і його жителів в майбутній зимовий період відбувся з ініціативи благочинного Алчевського округу о. Олександра Устименко та за підтримки Глави Адміністрації міста Алчевська Наталії Пяткової.

За словами отця Олександра, напередодні зими незайве буде попросити допомоги і захисту Всевишнього від можливих катаклізмів, якими була "багата" зима минула. Учасники молебню відзначили, що вони були почуті Всевишнім",- повідомляється на сайті.

Цікаво, чи докладають "чиновники" "ЛНР" ще якихось зусиль для того, щоб в місті було тепло взимку,чи все ж таки сподіваються на Бога?

До браку вугілля на котельних окупованої Луганщини привели "бізнес-розборки" "силовиків" з МГБ "ЛНР" та команди голови "республіки" Ігоря Плотницького. Вирішуючи болюче для себе питання, хто саме "підімне" під себе вугільну галузь регіону, "можновладці" забули про луганчан, яким доведеться зимувати в неопалюваних будинках.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...