Політики, які не вшанували жертв Голодомору, мають понести відповідальність

8.7т

Голодомор 1932-1933 років - це геноцид української Нації, штучно влаштований червоними окупантами. За заперечення голодомору має бути введена відповідна кримінальна відповідальність, така як в Ізраїлі за заперечення Голокосту. Відповідні законопроекти вже знаходяться на розгляді нашого парламенту і фракція Радикальної партії Олега Ляшка наполягає на негайному їх розгляді.

В той же час має бути і політична відповідальність для політиків за самоусунення від вшанування жертв Голодомору. І коли від вшанування жертв Голодомору, як чорт від ладану, тікають представники кремлівсько-окупаційного блоку Бойко, Вілкул, Льовочкін, Королевська... то я розумію, що то така вказівка їхніх кремлівських господарів.

А от чому вчора від вшанування жертв Голодомору самоусунулася очільниця парламентської фракції, яка завжди рядиться в патріотичні строї? Може хтось таки бачив як Юлія Тимошенко в Києві, Дніпрі чи будь-якому іншому місті відвідувала заходи з вшанування жертв Голодомору? Не бачили і не чули? І я не бачив і не чув! Бо такого не було!

Жодного пам'ятного слова не сказати, жодної дії не зробити по вшануванню мільйонів замордованих українців. Це як і чому?

Хоча можливо я помиляюся і Тимошенко була вчора дуже зайнята приготуванням банкету з нагоди сьогоднішнього Дня народження. То тоді я вибачаюся і з Днем народження, Юлія Володимирівно!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости