Ходорковський стане Президентом РФ у 2015-2017 роках

21.7т

На початку серпня я прогнозував, що російський політичний в'язень, екс-олігарх та вже без сумніву політик, Михайло Ходорковський, попри свою заяву про відсутність політичних амбіцій, стане наступним Президентом Російської Федерації (див.посилання в першому коментарі). Той запис набув безпрецедентної для мене критики з боку російських та українських читачів. Не минуло й декілька місяців, як ми вже маємо чітку анонсовану позицію Михайла Борисовича, про президентські амбіції та плани.

Саме на початку серпня я написав йому листа, в якому наголосив на необхідності трансформації його як політика, та заявити про готовність очолити та вилікувати Росію. Сталося, і на моє переконання, він готовий це зробити, більш того, ймовірно шляхом необхідних для Росії та світу революційних подій, змін політичних еліт. Я максималіст, тому прогнозую революційні події в Росії, в результаті чого режим Путіна буде повалено та осуджено приблизно в період 2015-2017 років, саме тоді, коли активна фаза дезінтеграційних процесів в Росії поставить питання росіянам щодо збереження нації та держави.

Повертаючись до Ходорковського, на мій погляд, його заява несе в собі чіткий та зрозумілий сигнал для російського політикуму, який ще не визначився з механізмом розбудови та реанімації російської внутрішньої та зовнішньої політики в цивілізоване поле. Більш того, МБХ вже має підтримку російського бізнесу, який потерпає від санкцій, і якому набридла політика самознищення Путіна. Тепер черга за російською опозицією, яка має підтримати Ходорковського та обрати його лідером.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости