УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Ходорковський стане Президентом РФ у 2015-2017 роках

Ходорковський стане Президентом РФ у 2015-2017 роках

На початку серпня я прогнозував, що російський політичний в'язень, екс-олігарх та вже без сумніву політик, Михайло Ходорковський, попри свою заяву про відсутність політичних амбіцій, стане наступним Президентом Російської Федерації (див.посилання в першому коментарі). Той запис набув безпрецедентної для мене критики з боку російських та українських читачів. Не минуло й декілька місяців, як ми вже маємо чітку анонсовану позицію Михайла Борисовича, про президентські амбіції та плани.

Саме на початку серпня я написав йому листа, в якому наголосив на необхідності трансформації його як політика, та заявити про готовність очолити та вилікувати Росію. Сталося, і на моє переконання, він готовий це зробити, більш того, ймовірно шляхом необхідних для Росії та світу революційних подій, змін політичних еліт. Я максималіст, тому прогнозую революційні події в Росії, в результаті чого режим Путіна буде повалено та осуджено приблизно в період 2015-2017 років, саме тоді, коли активна фаза дезінтеграційних процесів в Росії поставить питання росіянам щодо збереження нації та держави.

Повертаючись до Ходорковського, на мій погляд, його заява несе в собі чіткий та зрозумілий сигнал для російського політикуму, який ще не визначився з механізмом розбудови та реанімації російської внутрішньої та зовнішньої політики в цивілізоване поле. Більш того, МБХ вже має підтримку російського бізнесу, який потерпає від санкцій, і якому набридла політика самознищення Путіна. Тепер черга за російською опозицією, яка має підтримати Ходорковського та обрати його лідером.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...