УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Герой України торгує Україною!

савченко

"Как бы ни кричали и не рвали на себе вышиванки некоторые народные депутаты, сколько бы они ни кричали, что мы не сдадим. Они должны отказаться от Крыма", - заявила Надія Савченко.

Герой України торгує Україною! Що тут сказати?

Якщо Янукович крав пижикові шапки, а потім ними приторговував, це не означає, що його жертви повинні визнати, що їхнє майно належать злочинцю. Крадіжка є крадіжкою, а злочин – злочином. Потім Янукович ще й злодійничав і гвалтував. І якщо провести аналогію між біглим президентом-злочинцем і країною-агресором, це буде виглядати приблизно так.

Читайте: Савченко готова зробити пропозицію президенту

Визнати Крим російським означатиме, що жертва сама погодилася, що вкрадені в неї речі належать не їй, а злочинцю, в обмін на обіцянки того більше не злодіяти і не гвалтувати. Повестися на таке може або ідіот, або державний злочинець, який в момент погодження стає фактичним співучасником злочину.

І краще рвати на собі вишиванку ніж косоворотку!

Щодо мене, то навіть якщо Росія визнає Кубань - українською, південний Сахалін і Курильскі острови -японськими, Калінінград - німецьким, Петсамо - територією Фінляндії, а Тувінську республіку - тереном Китаю, я все одно ніколи і ні за яких обставин не погоджуся, що анексований Москвою Крим - це територія Росії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...