Чому підвищення зарплат не змінить ситуацію в армії

Чому підвищення зарплат не змінить ситуацію в армії

Збільшення зарплатні військовим не може замінити нову хвилю мобілізації. По факту, за останній місяць, багато солдатів й офіцерів не отримали приблизно 60% платні від місячного окладу. Це багато. Пояснюють різними причинами. Одним сказали, що гроші в першу чергу йдуть на передову. Іншим, що великі витрати через демобілізацію. Пообіцяли виплатити в кінці місяця. Зарплату не отримали чимало підрозділів, навіть воєнкоми. З боку агітаційної армійської політики це достатньо провальна річ.

Друге. Так само із фінансових причин призупинена мобілізація. Попередні хвилі були провальні. Контракт теж насправді провалився. Цифра у 22 тисячі контрактників не відповідає дійсності. Люди, які йшли на контракт, йшли в конкретні бригади і до конкретних командирів. Хотіли служити, так би мовити, із своїми.

Але за останніми даними, військовослужбовець підписує контракт із навчальною частиною, яка потім на свій хлопський розум розподіляє його туди, куди вважає найбільш доцільним. Із стратегічного плану можливо це і правильно, але це також відбиває у багатьох людей бажання підписувати контракти. От людина пішла на контракт тільки тому, що бажає служити в конкретній частині і яким чином їй в цю частину потрапити?

Видео дня

Або підняли військовим зарплатню. Солдат отримував 5 тисяч, тепер має сім. Але через курс долара це насправді менша зарплата, якщо порівняти її із минулими роками. Тому багато кадрових військових думають про звільнення. Зрозуміло, що доходи впали в усіх, але не всі так ризикують своїм життям, як військові. І тут ще є така цікава штука: часто зарплати офіцерів і рядових солдат, які мають більшу вислугу років, рівні між собою. Тобто в такому випадку офіцерів нічим не заохочують.

Зрештою, справа не тільки в сумі зарплати. Має бути комплексне забезпечення. Це хороший соціальний захист, пільги для сімей військових, безкоштовні ліки. Багато військових так і не отримали землю. Але для початку, без затримок, виплатіть людям гроші.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...