УкрРус

Сучасні торговельні центри як альтернатива стихійним МАФам

4.8т

Теперішня київська влада завзято взялась за розвиток та благоустрій міста. Варто хоча б згадати боротьбу з МАФами та стихійною торгівлею "з землі", повсюдний ремонт доріг, намагання модернізувати міську інфраструктуру до цивілізаційних норм. Уже декілька років триває активне залучення та агітування інвесторів вкладати кошти в розвиток торговельно – розважальних установ, адже за кількістю торговельних площ на одного мешканця ми далеко позаду від навіть сусідніх країн, далеко не передових країн.

З огляду на активне реформування та прогрес української держави, Київ може сподіватися, у майбутньому, отримати статус європейської столиці. Та реалії провідних столиць світу не порівняти з київськими. Закордонний приклад модернізації інфраструктури, що полегшує життя усім мешканцям столиць світу, Києву в дивину.

Пережитку радянського минулого одним знесеним пам’ятником не виправиш. Стихійна хвиля з МАФів та несанкціонованої торгівлі, накрила весь Київ, і лише нещодавно місцева влада почала з цим боротися. Це протистояння не оминуло й Оболонь. Район, який за останніх 20 років змінився до невпізнання: багато сучасних новобудов, офісів та ін., аж ніяк не поєднуються із пошарпаними МАФами та стихійною торгівлею "з рук".

Позбутися проблем притягнутих ще з минулого століття – цього замало для Оболоні, їй необхідно обрати правильний вектор розвитку. Окрім будівництва доріг та реконструкції будинків, необхідно пам’ятати і про важливість легальних, облаштованих, торговельних майданчиків.

Нещодавно розпочалося будівництво торговельно-розважального центру "Oasis", неподалік станції метро "Героїв Дніпра". На місці, де раніше процвітала антисанітарія та торгівля "з рук", з’явиться майданчик для цивілізованої торгівлі; який зможе надати площу під 50 місць у розважальному та торговельному секторі.

Цей проект вигідний, як споживачам – мешканцям району, так і державі.Оболонцям через зручність та безпечність, а державі – через вихід приватного сектору з тіні та узаконення їхньої діяльності. Бюджет міста та країни отримаютьсплачені податки, що раніше незаконними схемами оминали її скарбницю.

Окрім, реальних фінансових переваг, ТРЦ має вирішити естетичні проблеми. Куди краще у загальну картину сучасної Оболоні впишеться новітній "Oasis", аніж його "стихійні" попередники. Та не всі розділяють цю думку, є й такі, що виступають проти.

Людям час збагнути, що на шляху до розвитку – перший крок найважчий. Якщо залишити в минулому нелегальний, але звичний бізнес хаосної торгівлі, то у найближчому майбутньому можна відчути переваги від отримання цивілізованих послуг.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги