Сучасні торговельні центри як альтернатива стихійним МАФам

2.6т

Теперішня київська влада завзято взялась за розвиток та благоустрій міста. Варто хоча б згадати боротьбу з МАФами та стихійною торгівлею "з землі", повсюдний ремонт доріг, намагання модернізувати міську інфраструктуру до цивілізаційних норм. Уже декілька років триває активне залучення та агітування інвесторів вкладати кошти в розвиток торговельно – розважальних установ, адже за кількістю торговельних площ на одного мешканця ми далеко позаду від навіть сусідніх країн, далеко не передових країн.

З огляду на активне реформування та прогрес української держави, Київ може сподіватися, у майбутньому, отримати статус європейської столиці. Та реалії провідних столиць світу не порівняти з київськими. Закордонний приклад модернізації інфраструктури, що полегшує життя усім мешканцям столиць світу, Києву в дивину.

Пережитку радянського минулого одним знесеним пам’ятником не виправиш. Стихійна хвиля з МАФів та несанкціонованої торгівлі, накрила весь Київ, і лише нещодавно місцева влада почала з цим боротися. Це протистояння не оминуло й Оболонь. Район, який за останніх 20 років змінився до невпізнання: багато сучасних новобудов, офісів та ін., аж ніяк не поєднуються із пошарпаними МАФами та стихійною торгівлею "з рук".

Позбутися проблем притягнутих ще з минулого століття – цього замало для Оболоні, їй необхідно обрати правильний вектор розвитку. Окрім будівництва доріг та реконструкції будинків, необхідно пам’ятати і про важливість легальних, облаштованих, торговельних майданчиків.

Нещодавно розпочалося будівництво торговельно-розважального центру "Oasis", неподалік станції метро "Героїв Дніпра". На місці, де раніше процвітала антисанітарія та торгівля "з рук", з’явиться майданчик для цивілізованої торгівлі; який зможе надати площу під 50 місць у розважальному та торговельному секторі.

Цей проект вигідний, як споживачам – мешканцям району, так і державі.Оболонцям через зручність та безпечність, а державі – через вихід приватного сектору з тіні та узаконення їхньої діяльності. Бюджет міста та країни отримаютьсплачені податки, що раніше незаконними схемами оминали її скарбницю.

Окрім, реальних фінансових переваг, ТРЦ має вирішити естетичні проблеми. Куди краще у загальну картину сучасної Оболоні впишеться новітній "Oasis", аніж його "стихійні" попередники. Та не всі розділяють цю думку, є й такі, що виступають проти.

Людям час збагнути, що на шляху до розвитку – перший крок найважчий. Якщо залишити в минулому нелегальний, але звичний бізнес хаосної торгівлі, то у найближчому майбутньому можна відчути переваги від отримання цивілізованих послуг.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости