Не для розголосу

Не для розголосу

Якось я дивився інтерв'ю з золотим медалістом олімпіади в Ріо Юрієм Чебаном. Він довго розповідав, що у нього від тренувань на пальцях безліч мозолів, що для перемоги треба багато й невпинно працювати.

І взагалі, я часто чув від людей, що вони досягли успіху завдяки тому, що пахали як коні. Письменники кажуть, що мають значні наклади, бо тисячі годин провели за писанням. Бізнесмени кажуть, що мають солідний товарообіг, бо довго і скурпульозно все прораховували. Спортсмени кажуть, що перемагають, бо віддано тренувалися.

Але я подумав про інших байдарочників, які припливли після Юрія Чебана.

Вони вкалували не менше, а може й більше.

Видео дня

У них не менша кількість мозолів.

Якщо ви пахали і досягли успіху, це не значить, що ви можете зверхньо ставитися до тих, хто не досягнув успіху.

Бо він може й більше тебе пахав.

Твої мозолі не дають тобі права кричати на іншого.

Твоя краса не дає тобі права кривитися на не такого красивого.

Інші теж пахали. Глянь, скільки у них мозолів під светром і у голові.

Тим більше, що для багатох людей твій успіх - ніщо, у безлічі людей просто інші пріорітети. Для когось твоє селфі з Хуліо Іглесіасом це не успіх. Для когось твої 20к підписників - ніщо, бо він утримує притулок для песиків. Для когось твої безперервні тусовки - порожнота, бо він винайшов щось у медицині.

Селфі, підписники, тусовки - це більше зі сфери піару, а не зі сфери досягнень. Піар - це не обов'язково погано, але це не успіх.

Для мене, наприклад, успіх - це процес діяльності і заглиблення у діяльність. Процес написання вірша, грання на музичних інструментах, написання статті, подорожування, заняття фізичною активністю, освоєння нових знань.

Зробив - став успішним. І не обов'язково обігнати Чебана. Обжену - клас, ні - теж клас, бо я доклав зусиль. Тому, в певному розумінні, останній у заїзді не менш успішний, ніж перший, і заслуговує не менше уваги і піару. Тому для мене на вулиці не менше талановитих людей, ніж на сцені.

Трудімося не для розголосу, а для внутрішньої перемоги.

Успіх - дуже тиха речовина.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...