В чому неймовірна користь апельсинів та мандаринів

8.6т

Мандарини - фрукти, які щороку взимку присутні у фруктовому меню більшості українських сімей і займають панівне становище на новорічному столі. Вони добрий постачальник вітамінів, тому що зараз вибір фруктів зменшений зимовим сезоном.

Мандарини популярні ще тому, що зручні для вживання, завдяки тонкій скоринці, яка легко відходить від м'якоті і чиститься без вичавлювання соку. Завдяки антиоксидантним властивостям мандарини позитивно впливають на організм, помагають особам, що мають проблеми з холестерином. Високий вміст клітковини помагає утримувати масу тіла. А їсти їх рекомендується прямо з білою сіточкою, що закутує дольки: там міститься велика кількість глікозидів, що зміцнюють серце.

Апельсини також в зимовому меню українців майже обов'язковий фрукт. Минули часи коли апельсини зв'язувалися зі святами, вони сьогодні доступні у магазинах щодня. Апельсини це не тільки вітамін C. Вони мають ще інші корисні властивості.

Апельсин завдяки антиоксидантній дії допомагає зберегти еластичну, моложаву шкіру, надати їй здоровіший вигляд. Цей ефект не тільки від використання косметичних засобів з вмістом апельсину але і від споживання цього продукту.

Варто пам'ятати. що апельсини є добрим джерелом клітковини, яка дозволяє бути довше насиченими. Сама їх калорійність є дуже мала.

Один невеликий апельсин легко може покрити денну потребу у вітаміні С. Так що цитрусовими взимку нехтувати не рекомендується. За винятком, зрозуміло, випадків алергії і індивідуальної непереносимості.

Апельсини і мандарини нададуть сил і бадьорості, позбавлять від авітамінозу, допоможуть повернути гарний настрій. Сезон на цитрусові триває.

А що вам більше до вподоби - апельсини чи мандарини?

Читайте все новости по теме "Жить здорово" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости