Сьогоднішній ранок приніс заяву заступника Генпрокурора Каська про відставку.

Чесно кажучи, новина очікувана ще з літа минулого року, коли почалося відкрите протистояння між Шокіним та Каськом.

Однією з причин звільнення є (цитую): "Шокін ліквідував управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних особами, які займають особливо відповідальне становище та відділ процесуального керівництва й підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо службових осіб, які займають особливо відповідальне становище.

Раніше цей департамент очолював заступник генпрокурора Касько."

Не можу прийняти чийсь бік у цьому конфлікті. Але озвучу наступне:

- питань до Шокіна у всього українського суспільства, починаючи від нерозкриття справ по МАЙДАНУ і закінчуючи переслідуванням добровольців, більше ніж досить. Досить для відставки. Але ПОП міцно тримає свого ставленика на посаді, погрожуючи через нього своїм політичним опонентам. Тактика не нова. Точно такою користувався і ВФЯ. Що з того вийшло - побачив увесь світ.

- як нам відомо, в Україні створено Антикорупційну прокуратуру, і відповідно, департамент/управління із дублюючими функціями логічно було ліквідувати. Враховуючи той факт, що я не пам"ятаю жодної гучної справи, яку би довело до ума це управління під головуванням Касько, можу прямо сказати, що його ефективність на цій посаді близька до нуля.

- Касько, як заступник Генерального прокурора не мав права бути присутнім на Форумах Саакашвілі. Як і Сакварелідзе. Всі ми бачимо розбудову нового політичного проекту, а, як відомо, участь у політичних партіях працівникам прокуратури прямо заборонена законом. Тому логічно очікувати подібної заяви про звільнення і від Сакварелідзе.

- прокуратура вже давно перестала виконувати свої функції. Вона потребує негайного реформування. Разом з МВС і судами. Тільки одночасне реформування УСІЄЇ првоохоронної системи та системи правосуддя дасть результат. Все інше - пшик. Гучний, але...

Цей тиждень буде ДУЖЕ цікавий для українського суспільства. Звіт Уряду, гучні звільнення, річниця загибелі Героїв Небесної Сотні та закінчення Революції Гідності...

А ще - загострення конфлікту на Донбасі...

Тримаймося, перемога обов"язково буде!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги