УкрРус

Очікувана новина від Каська

Сьогоднішній ранок приніс заяву заступника Генпрокурора Каська про відставку.

Чесно кажучи, новина очікувана ще з літа минулого року, коли почалося відкрите протистояння між Шокіним та Каськом.

Однією з причин звільнення є (цитую): "Шокін ліквідував управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних особами, які займають особливо відповідальне становище та відділ процесуального керівництва й підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях щодо службових осіб, які займають особливо відповідальне становище.

Раніше цей департамент очолював заступник генпрокурора Касько."

Не можу прийняти чийсь бік у цьому конфлікті. Але озвучу наступне:

- питань до Шокіна у всього українського суспільства, починаючи від нерозкриття справ по МАЙДАНУ і закінчуючи переслідуванням добровольців, більше ніж досить. Досить для відставки. Але ПОП міцно тримає свого ставленика на посаді, погрожуючи через нього своїм політичним опонентам. Тактика не нова. Точно такою користувався і ВФЯ. Що з того вийшло - побачив увесь світ.

- як нам відомо, в Україні створено Антикорупційну прокуратуру, і відповідно, департамент/управління із дублюючими функціями логічно було ліквідувати. Враховуючи той факт, що я не пам"ятаю жодної гучної справи, яку би довело до ума це управління під головуванням Касько, можу прямо сказати, що його ефективність на цій посаді близька до нуля.

- Касько, як заступник Генерального прокурора не мав права бути присутнім на Форумах Саакашвілі. Як і Сакварелідзе. Всі ми бачимо розбудову нового політичного проекту, а, як відомо, участь у політичних партіях працівникам прокуратури прямо заборонена законом. Тому логічно очікувати подібної заяви про звільнення і від Сакварелідзе.

- прокуратура вже давно перестала виконувати свої функції. Вона потребує негайного реформування. Разом з МВС і судами. Тільки одночасне реформування УСІЄЇ првоохоронної системи та системи правосуддя дасть результат. Все інше - пшик. Гучний, але...

Цей тиждень буде ДУЖЕ цікавий для українського суспільства. Звіт Уряду, гучні звільнення, річниця загибелі Героїв Небесної Сотні та закінчення Революції Гідності...

А ще - загострення конфлікту на Донбасі...

Тримаймося, перемога обов"язково буде!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги