Про соціальне житло у США

Про соціальне житло у США

Поки що не перелаштувалася на наш часовий поїзд, тому буду викладати свої враження про соціальну сферу США. Зразу зазначу, що все дуже неоднозначно. Тому висновки робити не буду, лише особисті враження.

Отже, на фото вид з соціальної квартири)). Так, це Манхеттен з одного вікна і Гудзон - з іншого. Будинок багатоповерховий (38), належить містові, має 40 років. Квартири різного розміру, дуже пристойні, у будинку є комендант, прохідна по перепустках. Регулярно і досить охайно прибраний, розділене сміття забирають з поверхів по кілька разів на день.

Те, що мене здивувало: весь будинок - це соціальні квартири. Тобто той досвід, коли ми читали, що ні у якому разу не можна сегрегувати людей ні за якою ознакою - це не про Нью-Йорк. При чому сегрегація дуже чітка, за рівнем доходу: у цьому домі проживають лише сім'ї, які на момент отримання житла мали дохід від 42 до 57 тис. доларів на рік. Зовсім поруч є будинок, у якому проживають найменш забезпечені віком понад 65 років. Щоб отримати це житло тато з дружиною стояли в черзі більше року, причому вони конкретно вказали цей район і претендували саме на такий рівень. Тому, імовірно, якби вони погодились на Бруклін чи на Статен Айленд - було би набагато швидше. Плата за житло у даному будинку становить третину реальної вартості. Включено в оплату все, тому немає лічильників і можна зовсім не економити на ЖКП)). Тато з дружиною платять більше 800 доларів на місяць за квартиру з 1-ю спальнею.

Видео дня

Сам район, де знаходиться будинок - дуже пристойний і престижний: Манхеттен, 10 хвилин пішки до бродвейських шоу, Центрального парку чи трохи більше до Метрополітен опери. Сусідній будинок - побудований компанією Мерседес, з дуже дорогими апартаментами. Загалом у всіх будинках навкруг на перших поверхах - автосалони: BMW, VW, Audi, Lexus... Транспортна розв'язка чудова, є кілька гілок сабвею близько і автобуси.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.