Чорнобильської катастрофи ще не було

14.8т

Президент України Леонід Кучма свого слова дотримав: 15 грудня 2000 року було закрито Чорнобильську атомну електростанцію. Звичайно, це політичний крок - подібний до того, коли Україна завдяки Леонідові Кравчуку відмовилася від ядерної зброї. Історія виставить відповідні оцінки двом президентам, а ми ще за життя зможемо оцінити всі плюси та мінуси таких рішень.

У даній статті нас цікавить інше. Ми говоримо про Чорнобильську катастрофу та її наслідки, хоча не усвідомлюємо, що ще нас може чекати.

Та й чи справді 26 квітня 1986 року була Чорнобильська катастрофа?

У ЧОРНОБИЛІ БУЛО ДВА ВИБУХИ

Директор міжгалузевого науково-технічного центру (МНТЦ) "Об’єкт "Укриття" Володимир Токаревський свого часу стверджував, що ретроспективний аналіз даних щодо катастрофи на Чорнобильській АЕС дав нові результати. Спеціалісти МНТЦ разом із ученими Національної Академії Наук України за участю американського спеціаліста Едварда Пурвіса дійшли висновку, що під час аварії сталося два вибухи з інтервалом у кілька секунд. За новою моделлю досліджень кришку реактора масою дві з половиною тисячі тонн підкинуло вибухом на 14 метрів угору. Всередині шахти виявлено конструкції, які б не могли там з’явитися, якби кришка реактора просто зсунулася. Потім стався другий вибух.

Усе це свідчить про те, що причини та сам хід аварії на Чорнобильській АЕС ще не до кінця з’ясовані. Можна також стверджувати, що ще не всі таємниці Чорнобильської катастрофи відомі широкій громадськості.

УКРАЇНІ ЗАГРОЖУЄ АМЕРИКАНСЬКИЙ РАКЕТНО-ЯДЕРНИЙ УДАР?

Одна з версій на Чорнобильській АЕС така: сумнівний експеримент проводився не на самому об’єкті, а в суперсекретному підземному містечку, яке називають "Чорнобиль-2", розташованому в так званій 30-кілометровій зоні. Експеримент, вважають фахівці, був пов’язаний із розробкою психотропної зброї.

В "Американському журналі акупунктури" (№ 1 за 1990 рік) була опублікована стаття професора Фулера Рояла з клініки профілактичної медицини штату Невада (США) "Нетрадиційна медицина і квантова механіка". Вчений зокрема писав: "1976 року в Юджині, штат Орегон, я мав можливість спостерігати дію гранично низьких частот - сигнал, що надходив повітрям, викликав у жителів міста емоційні хвилювання, головний біль і ряд інших симптомів. Уряд провів розслідування цього явища, однак правда стала відома лише через кілька років. Сигнал мав три мети: по-перше, він виявляв ракетні загоризонтальні цілі; по-друге, він був засобом зв’язку з зануреними підводними човнами; по-третє, сигнал справляв біологічний вплив через резонанс із молекулами ДНК клітин організму".

Нині встановлено, що цей сигнал подавався, власне, з об’єкта "Чорнобиль-2", функціонування якого забезпечували два ядерні генератори. Нагадаємо, що Чорнобильська атомна електростанція стала до ладу в 1977 році й основним її призначенням було енергозабезпечення саме "Чорнобиля-2".

Що ж являв собою цей об’єкт? Це - житловий комплекс, готель "Ластівка", гелікоптерний майданчик, а також чотири технічні зони: перша - дві антени загоризонтального радіолокаційного комплексу, друга - центр космічного зв’язку з антенним комплексом об’єкта "Круг", третя - біоенергетична антена, четверта - лазерний інтероферометричний гравітон.

За кілометр-другий від самого надземного містечка "Чорнобиль-2" було старанно замасковано підземний запасний командний пункт, пристосований до умов ядерної війни. Саме над ним наприкінці 70-х років системою протиповітряної оборони був знищений рейсовий пасажирський літак "Ленінград-Київ", котрий випадково залетів у заборонену зону.

Найпікантнішим у даній ситуації є те, що об’єкт "Чорнобиль-2" належав міністерству оборони ... Росії. Як і радіоелектронний комплекс біля Мукачевого, він працював на інтереси системи протиракетної космічної оборони Росії. На "Чорнобиль-2" були націлені американські ракети з ядерними боєголовками. У випадку конфлікту з Росією США могли завдати ракетно-ядерного удару по системі російської протиракетної оборони, в тім числі й по "Чорнобилю-2", котрий знаходився за декілька кілометрів від діючих реакторів Чорнобильської атомної електростанції. Можна лише уявити, що може залишиться тоді від України.

А що зараз з цими об’єктами? І кому вони фактично належать?

ЧИ СПРАВДІ БІБЛІЯ ГОВОРИТЬ ПРО ЧОРНОБИЛЬ?

Прийнято вважати, що в Біблії передбачена катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції.

Справді, в Об’явленні (Апокаліпсісі) Святого Івана Богослова читаємо: "І засурмив третій Ангол,- велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип, і спала вона на третину річок та на водні джерела. А ймення зорі тій Полин. І стала третина води, як полин, і багато людей повмирало з води, бо згіркла вона ...". І далі: "І засурмив п’ятий Ангол,- і я бачив зорю, що спала із неба додолу. І їй даний був ключ від криниці безодньої. І вона відімкнула криницю безодню,- і дим повалив із криниці, мов дим із великої печі. І затьмилося сонце й повітря від криничного диму ..." (Об.,8:10; 9:1-2).

Посилання на ці слова Біблії, що буцімто стосуються чорнобильської катастрофи, стало масовим і сприймається як незаперечна істина. Проте поза увагою тих, хто цитує ці слова, залишилися суттєві деталі. Зокрема в Біблії сказано, що "велика зоря спала з неба". Інтерпретатори Біблії, розуміючи під "великою зорею" комету Галлея, яка за день до катастрофи наблизилась до землі на мінімальну відстань, усе ж таки забувають, що небесна гостя, на щастя, не впала "на третину річок та на водні джерела", і третина води не стала гіркою, як полин, і багато людей не повмирали з води, що згіркла.

Ті, хто подібним чином тлумачить Біблію, вириває ці слова з контексту, не дуже дбаючи, що було перед тими словами і після них. А в Біблії мовиться, що після розкриття сьомої печатки засурмили шість Анголів. Інтерпретатори Біблії сором’язливо замовчують це, бо не знаходять аналогії розкриття семи печаток і сурмлення перших двох Анголів, що відбулося перед словами, зацитованими раніше. Про що ж засурмили Анголи? "І засурмив перший Ангол,- і вчинилися град та огонь, перемішані з кров’ю, і впали на землю. І спалилась третина землі, і згоріла третина дерев, і всіляка зелена трава погоріла... І засурмив другий Ангол, і немов би велика гора, розпалена огнем, була вкинена в море. І третина моря зробилася кров’ю, і померла третина людського створіння, що мають життя, і загинула третина кораблів..." (Об.,8:7-8). Як бачимо, ці жахливі катаклізми ще не здійснились, а вони мали б передувати Чорнобильській катастрофі.

Не вдовольняючись Біблією, окремі гарячі голови кличуть на допомогу відомого ясновидця Нострадамуса, абсолютна більшість пророцтв якого, як стверджують, збулася. Справді, в Нострадамуса є один катрен, який буцімто стосується Чорнобильської катастрофи 1986 року:

Хвіст страшної комети зачепить Землю:

Люди, що втрачають волосся, шкіру й очі,

Біжать у божевільному страху

Із недр Борисфену.

Нагадаємо, що Борисфен - це давньогрецька назва Дніпра.

Але знову ж таки комета Галлея не зачепила своїм хвостом Землю, а тому все те, про що пише Нострадамус, на жаль, ще попереду.

Якщо зважити, що через кожні 75-76 років комета Галлея має здатність наближатися до Землі, то наступна зустріч відбудеться в 2061-2062 роках. Можливо, саме тоді й збудуться жахливі пророцтва Біблії та Нострадамуса щодо Чорнобильської катастрофи?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости