Мої рекомендації: "Любовний напій"

881

Цікаво, як поводить себе річкова риба в сталій воді?.. Напевно, якийсь час ще метушиться за звичкою, а потім заспокоюється, приймаючи нову дійсність...

Так вже склалось в Україні з культурою, що багатьом талановитим митцям доводиться працювати за кордоном. І не тому, що у нас не знаходиться їм місця (хоча й не без цього), а тому, що їх особистий погляд на професію і вміння якісно інші. Комусь так дано від Бога, хтось виховав це в собі з досвідом. Але факт в тому, що законсервованість наших перших театрів найсильніше проявляється саме в моменти співпраць із заїжджими українцями.

Найсвіжіший доказ цьому - "Любовний напій" в Національній опері за участі запрошеного соліста багатьох театрів світу Андрія Бондаренка: деколи різність акторських шкіл досить різко впадала в око... На щастя, опера комічна, і це тільки підсилювало смішні моменти.

До слова, склад акторів цього дня був з досвідчених: усі неодноразово брали участь у виставах європейських театрів. А тому й постановка семирічної давності італійського режисера в НОУ ожила якось по-іншому, по-європейськи легко, іронічно і святково...

Чи можлива така якість завжди? Мабуть, так. Все залежить від естетично-культурного кругозору глядачів, які й формують попит... Мої рекомендації - слідкуйте за якістю своїх вподобань і відвідуйте оперу; а тим більше, коли до нас повертаються наші таланти.

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости