УкрРус

Мої рекомендації: "Любовний напій"

Цікаво, як поводить себе річкова риба в сталій воді?.. Напевно, якийсь час ще метушиться за звичкою, а потім заспокоюється, приймаючи нову дійсність...

Так вже склалось в Україні з культурою, що багатьом талановитим митцям доводиться працювати за кордоном. І не тому, що у нас не знаходиться їм місця (хоча й не без цього), а тому, що їх особистий погляд на професію і вміння якісно інші. Комусь так дано від Бога, хтось виховав це в собі з досвідом. Але факт в тому, що законсервованість наших перших театрів найсильніше проявляється саме в моменти співпраць із заїжджими українцями.

Найсвіжіший доказ цьому - "Любовний напій" в Національній опері за участі запрошеного соліста багатьох театрів світу Андрія Бондаренка: деколи різність акторських шкіл досить різко впадала в око... На щастя, опера комічна, і це тільки підсилювало смішні моменти.

До слова, склад акторів цього дня був з досвідчених: усі неодноразово брали участь у виставах європейських театрів. А тому й постановка семирічної давності італійського режисера в НОУ ожила якось по-іншому, по-європейськи легко, іронічно і святково...

Чи можлива така якість завжди? Мабуть, так. Все залежить від естетично-культурного кругозору глядачів, які й формують попит... Мої рекомендації - слідкуйте за якістю своїх вподобань і відвідуйте оперу; а тим більше, коли до нас повертаються наші таланти.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги