, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

За що пробили дірку на фронтоні пані Яресько

25.8т

"За визначний вклад в розвал фінансової системи країни"...

Орден "Княгині Ольги" для Наталії Яресько - яскраве свідчення того, що інститут вищих державних нагород в нашій країні уже давно приватизовано, а самі нагороди  часто - це прилюдний прояв особистого ставлення глави держави до нагороджуваного.

Ось візьмемо Яресько: судячи з усього, вона була поганим міністром, бо новий прем'єр-реформатор не захотів її бачити у своїй команді, підтягнувши натомість "офшорного" фахівця.

Та навіть якщо припустити, що до уряду не завжди потрапляють кращі з кращих (тобто Яресько була не найгіршим главою Мінфіну), то так одразу важко зрозуміти, за що пробивають орденську дірку на її екс-міністерській груді: вона тільки-но й запам'яталася, що переговорами з МВФ, а також версткою бюджету "на коліні", - за декілька тижнів до Нового року. З таким самим успіхом у Чернівцях, родинному місті Яценюка, могли б знайти хлопчину з добрим знанням англійської, і різниці, певно, ніхто би не помітив.

Так за що пробили дірку на фронтоні пані Наталі... Скоріше за все, це така собі пенсійна відзнака, "дякую, що витратили на нас час", або "дякую, ці декілька місяців були неповторними"... Аби екс-урядовець не почувалася надто ображеною: адже їй прем'єрську посаду обіцяли, а в підсумку навіть і міністерського портфеля не дали... От і весь внесок. 

По ходу народилася прикольна ідея: затребувати у "нагородників" деталізацію "визначного вкладу" пані міністра. Заодно і дізнаємося, які позитивні зміни відбулися в країні.

Іншими словами, державні відзнаки - це фетиш приналежності до владної когорти. У Кучми були свої приналежні, у Януковича - свої. Оті його "реформатори" виїхали в "московський екзил" "всі в хрестах", і в майбутніх судових засіданнях, за фактом розкрадання Батьківщини в особливо великих розмірах, українська Феміда повинна буде врахувати "особливі внески" кожного "державного" діяча.  То ж якщо не буде цапа відбувайла на черговий вкрадений мільярд, відкривайте нагородні укази, і  білих плям стане менше.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги