Не шукайте "цапа вiдбувайла"

4.5т

Я про Зозулю… Знаю Романа відносно недавно. Десь ото як АТО розпочалось. Роман один з небагатьох, з такої багаточисельної та, що гріха таїти, грошовитої футбольної братії, хто занурився у процес допомоги бійцям на передовій. І не просто занурився, а, чорт забирай, пахав, як кінь!

Коли "вар*яти" виступають у Дніпропетровську, то своїх 20% з гонорару ми традиційно віддаємо у його фонд. Бо довіряємо. Приємно, що тільки допомогою бійцям АТО його хороші справи не обмежуються. Допомогти регбістам – Зозуля, відкрити з Ротанем футбольну академію для дітей – Зозуля!

Все те, про що я зараз пишу – це не перелік пом’якшувальних обставин перед лицем дисциплінарного комітету ФФУ. Це просто, щоб змалювати картинку того, якою людиною є Рома.

Адекват. Патріот. Футболіст.

Що з ним трапилось в кінці матчу із "Зорею" - чорт його знає! Знесло "башню" чоловіку. На всі 100%-ів був неправий. Проте вистачило і мізків і сорому, щоб після вчиненого зайти до арбітрів і особисто вибачитись. Так само, як потім публічно в соцмережах перед усіма вболівальниками.

Чи потрібно покарати Романа Зозулю за те, що він вчинив під час матчу? Так! Однозначно!

Чи потрібно робити з Романа "цапа відбувайла"?! Ні! Однозначно!

Якщо одним дають покарання у вигляді триматчової дискваліфікацї, а іншого відлучають від футболу на пів-року, то, перепрошую, тут навіть не подвійними стандартами попахує, а чимось іншим!

Коротше кажучи. Висловлююсь як пересічний вболівальник: карайте, але майте міру!

Роман був неправий. Він це визнав. На відміну від багатьох. І якщо потрібен "показовий процес", то явно не з того розпочали. Сподіваюсь під час розгляду апеляції ви про це згадаєте.

Дякую за увагу

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги