УкрРус

Не шукайте "цапа вiдбувайла"

Я про Зозулю… Знаю Романа відносно недавно. Десь ото як АТО розпочалось. Роман один з небагатьох, з такої багаточисельної та, що гріха таїти, грошовитої футбольної братії, хто занурився у процес допомоги бійцям на передовій. І не просто занурився, а, чорт забирай, пахав, як кінь!

Коли "вар*яти" виступають у Дніпропетровську, то своїх 20% з гонорару ми традиційно віддаємо у його фонд. Бо довіряємо. Приємно, що тільки допомогою бійцям АТО його хороші справи не обмежуються. Допомогти регбістам – Зозуля, відкрити з Ротанем футбольну академію для дітей – Зозуля!

Все те, про що я зараз пишу – це не перелік пом’якшувальних обставин перед лицем дисциплінарного комітету ФФУ. Це просто, щоб змалювати картинку того, якою людиною є Рома.

Адекват. Патріот. Футболіст.

Що з ним трапилось в кінці матчу із "Зорею" - чорт його знає! Знесло "башню" чоловіку. На всі 100%-ів був неправий. Проте вистачило і мізків і сорому, щоб після вчиненого зайти до арбітрів і особисто вибачитись. Так само, як потім публічно в соцмережах перед усіма вболівальниками.

Чи потрібно покарати Романа Зозулю за те, що він вчинив під час матчу? Так! Однозначно!

Чи потрібно робити з Романа "цапа відбувайла"?! Ні! Однозначно!

Якщо одним дають покарання у вигляді триматчової дискваліфікацї, а іншого відлучають від футболу на пів-року, то, перепрошую, тут навіть не подвійними стандартами попахує, а чимось іншим!

Коротше кажучи. Висловлююсь як пересічний вболівальник: карайте, але майте міру!

Роман був неправий. Він це визнав. На відміну від багатьох. І якщо потрібен "показовий процес", то явно не з того розпочали. Сподіваюсь під час розгляду апеляції ви про це згадаєте.

Дякую за увагу

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги