Липень дає шанс зрозуміти на власній шкірі літні особливості континентального клімату на Сході України. Якщо коротше, то тут усе плавиться.

Піввідра води, вилитих на грунтовку стають сухим місцем уже через 3-4 хвилини і це о 10:00 ранку! На броні "бардака" усидіти нереально, почуваєшся карасиком на пательні. Та, виявляється, навіть посеред літа і навіть у змішаному лісі, де під сонячним промінням настоюється тепле хвойне повітря, можна прихворіти.

Втім тут симптоми хвороби зникають настільки ж швидко, наскільки раптово з'являються. Хворіти солдату довго не можна.

Від спеки рятуватися доводиться чаєм з лимоном або охолодженим компотом. Оскільки з електропостачанням є проблеми, то готується усе на відкритому вогні, а охолоджується компот старим дідівським методом. Навіть простенький льох 1,5 м глибиною дає бажаний ефект, не "айскул" та спрагу втамовує добре.

Зате матраси і подушки, які у бліндажі натягують сирість, просихають під сонцем швидко і щоранку усе відділення їх бадьоро витягує "на кварцування". Літній душ за день нагрівається гарячіше, аніж вода у квартирах в зимовий період. Таке воно - життя "у полях".

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости