newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Григорій Палій
Григорій Палій
Мобілізований журналіст "Обозревателя"

Блог | Життя "у полях"

АТО

Липень дає шанс зрозуміти на власній шкірі літні особливості континентального клімату на Сході України. Якщо коротше, то тут усе плавиться.

Видео дня

Піввідра води, вилитих на грунтовку стають сухим місцем уже через 3-4 хвилини і це о 10:00 ранку! На броні "бардака" усидіти нереально, почуваєшся карасиком на пательні. Та, виявляється, навіть посеред літа і навіть у змішаному лісі, де під сонячним промінням настоюється тепле хвойне повітря, можна прихворіти.

Втім тут симптоми хвороби зникають настільки ж швидко, наскільки раптово з'являються. Хворіти солдату довго не можна.

Від спеки рятуватися доводиться чаєм з лимоном або охолодженим компотом. Оскільки з електропостачанням є проблеми, то готується усе на відкритому вогні, а охолоджується компот старим дідівським методом. Навіть простенький льох 1,5 м глибиною дає бажаний ефект, не "айскул" та спрагу втамовує добре.

Зате матраси і подушки, які у бліндажі натягують сирість, просихають під сонцем швидко і щоранку усе відділення їх бадьоро витягує "на кварцування". Літній душ за день нагрівається гарячіше, аніж вода у квартирах в зимовий період. Таке воно - життя "у полях".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...