УкрРус

Життя "у полях"

Липень дає шанс зрозуміти на власній шкірі літні особливості континентального клімату на Сході України. Якщо коротше, то тут усе плавиться.

Піввідра води, вилитих на грунтовку стають сухим місцем уже через 3-4 хвилини і це о 10:00 ранку! На броні "бардака" усидіти нереально, почуваєшся карасиком на пательні. Та, виявляється, навіть посеред літа і навіть у змішаному лісі, де під сонячним промінням настоюється тепле хвойне повітря, можна прихворіти.

Втім тут симптоми хвороби зникають настільки ж швидко, наскільки раптово з'являються. Хворіти солдату довго не можна.

Від спеки рятуватися доводиться чаєм з лимоном або охолодженим компотом. Оскільки з електропостачанням є проблеми, то готується усе на відкритому вогні, а охолоджується компот старим дідівським методом. Навіть простенький льох 1,5 м глибиною дає бажаний ефект, не "айскул" та спрагу втамовує добре.

Зате матраси і подушки, які у бліндажі натягують сирість, просихають під сонцем швидко і щоранку усе відділення їх бадьоро витягує "на кварцування". Літній душ за день нагрівається гарячіше, аніж вода у квартирах в зимовий період. Таке воно - життя "у полях".

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги