Байден чесно попередив Україну про настрої на Заході

19.4т

Ще минулого року, коли Байден (Джо Байден, віце-президент США. – ред.) приїжджав до Києва, ще тоді було зрозуміло, що терпець невічний, а настрій приблизно такий: будете щось робити – буде підтримка, не будете робити – підтримки не буде.

Мабуть, сплеск такої активності йде ще через те, що Адміністрація, яку представляє Байден – іде і їм хотілося б мати позитивну історію України. Вона співпадає зі сплеском активності Німеччини і Франції, у яких чергова відчайдушна спроба по Мінських домовленостях. Мабуть, стає зрозуміло, що проводити вибори на окупованих територіях неможливо і якщо кордони пересікають гумконвої, то ніяких виборів бути не може.

Але не можна говорити, що терпець на Заході вривається. Просто Байден чесно попередив про настрої, які існують у Європейському Союзі. Якщо у нас не буде помітної боротьби з корупцією, не буде помітного позитивного зсуву у цьому відношенні, не запрацюють нові антикорупційні структури, то інтереси України відстоювати буде складно. Байден про це говорив і минулого разу. Бо західні політики завжди в першу чергу слухають власний бізнес.

Американцям дуже складно тримати в купі Європейський Союз, знаючи, хто, де із ким торгує, різні обхідні шляхи, різні спроби каструвати електронне декларування. Все це добре відомо. Тому Байден сказав, що після нового року буде неможливо находити аргументи для тих п’яти країн, які готові відмінити санкції проти Росії.

Тому, доти як країна піде на симбіоз шампанського і олів’є, маємо показати відчутні результати.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости