Що сказали Обама і Меркель простонародною мовою?

36.4т

1) США та ЄС будуть робити все можливе і неможливе аби виключно політичним шляхом припинити війну Росії проти України.

2) До кінця тижня США та ЄС будуть наполягати аби містер Путін виконав всі взяті на себе умови Мінського договору.

3) США і ЄС усвідомлюють, що Україна не має шансів самостійно протистояти або перемогти Росію.

4) США та ЄС використають весь вичерпний перелік дипломатичних заходів впливу на Росію, аби вона виконали свої зобов"язання, і лише якщо дипломатія НЕ спрацює, тоді США та ЄС ухвалять остаточні болісні для Росії рішення, які обійдуться Росії дуже дорого і вона понесе велику ціну за свої дії.

- Ось саме звідси випливає, що США згідні з ЄС почекати ще декілька днів, для надання останнього шансу для Росії припинити свою війну в Україні, а як тільки цього НЕ станеться, тоді США одразу нададуть Україні оборонну летальну зброю!!!

5) Україна повністю має право на отримання оборонної летальної зброї, НЕ наступальну для агресії проти Росії, а оборонну, для того аби захистити свій суверенітет і недоторканість, а також для того аби завдати Росії значних збитків ЗС РФ, але ми(США) розуміємо, що цієї зброї недостатньо для перемоги над Росією. Таких завдань ніхто не ставить. Але ми не можемо сторонньо спостерігати, як в Україні щодня гинуть мирні люди від агресії Росії, а ми нічим НЕ допомагаємо.

Ну і на останнє: надання / ненадання Україні американської летальної зброї Україні - це предмет торгу між Росією та США/ЄС, з метою примусити Росію поступитися і припинити війну.

Саме зброя - стала останнім аргументом тиску США на Росію!

Тому, допоки йдуть дипломатичні переговори, шантаж, тиск, залякування та інше… Україні треба дочекатися остаточно розвитку подій в дипломатії!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости