УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Степан Барна
Степан Барна
Общественный деятель, депутат Тернопольского областного совета

Блог | "Поп-звєзда" Гундяєв іде в атаку!

'Поп-звєзда' Гундяєв іде в атаку!

Не маю жодного сумніву, якби Ісус зійшов на землю знов, то першим кого він вигнав з храму був би російський "патріарх" Кіріл. Діяльність РПЦ, це діяльність організованої структури лицемірів, які без сплати податків "барижать" релігійною продукцією, та в усьому виправдовують авторитарну російську владу, будучи рупором її імперських ідей в Україні. На цьому їхнє "християнство" закінчується.

Беззаперечним є факт, що ще до створення спецслужб, Москва використовувала своїх священників для агентурної роботи в Україні. Збираючи через них інформацію, та розповсюджуючи чутки про своїх супротивників, дискредитуючи їх, називаючи "прихованими католиками" за часів Гетьманщини і т.д. Наразі Кремль усіма силами намагається зупинити Євроінтеграцію України, намагаючись знайти підхід до Януковича. Та провокуючи антиукраїнські настрої серед європейців і антиєвропейські серед українців. Чого варта тільки діяльність організації "Український вибір".

Святкування 1025 річчя хрещення Русі-України, це нагода для Кремля пропагувати мниму єдність "православних" народів. Тому "в бій" кинутий Гундяєв. Певен що вони будуть максимально транслювати ідею "православної-єдності" через усі доступні їм канали комунікації. Задурюючи українцям голову.

Ми не маємо забувати, що ще з часів Переяславської угоди Москва завжди порушувала домовленості з Україною, зраджуючи її, а пізніше заграбавши. Та що в усьому цьому неодноразово на стороні ворога відмітилась їхня "церква".

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...