Кого із політиків можна допустити до влади?

8.7т

Ніколи не вважав себе космополітом. Ніколи! Попри доволі непросту біографію – і строкату географію: багато де доводилося бувати, у різних містах жити. Але при цьому почував і буду почувати себе українцем: де би не бував, що би не бачив, з ким би не спілкувався. І ніколи не втомлююся про це наголошувати.

Ще один висновок із життєвого досвіду – вважаю, що людина має мріяти. Причому, не завдяки обставинам, коли тобі добре і комфортно. А нерідко – всупереч життєвій ситуації. Тому що мрії допомагають, і особливо сильно, коли тобі важко.

Одна з моїх найбільших мрій, яка супроводжувала мене у житті, - стати людиною, де мій власний розум буде остаточним суддею. Коли тільки я сам визначатиму: що варто зробити у певній ситуації, а від чого краще утриматися. І ось моя велика мрія здійснилася. Висновок, який можна зробити з цього: якщо людина має сильну волю щось зробити – вона здатна на дуже багато. У тому числі – зробити те, чого від неї чекають інші.

Сьогодні для нашої України дуже гостро постало питання влади і людей у ній. Маю тут свою власну думку: до керівництва країною мають прийти люди, які володіють трьома характеристиками – патріотизм, компетентність і порядність. Чекаємо, що такі з"являться, адже досі у в Україні ще не було при владі людей, які володіли б усіма цими якостями.

Так, при владі бути нелегко: надто вже багато спокус чекає тебе на кожному кроці. Але найбільша і найпідступніша спокуса – це обіцянки, які нічого не значать. Переконаний, що немає іншого шляху для людини у владі, окрім як уникати популізму.

До виборця потрібно йти не з обіцянками, а з ідеями. Звісно, спочатку не все вдаватиметься. Але молодих, освічених і активних людей, готових взяти відповідальність на себе, щоразу ставатиме все більше. Ще одне моє переконання: ми мусимо робити ставку на молодь, адже врешті-решт саме молодь змінить Україну.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости