21 октября • обновлено в 04:16
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

Ми приречені йти шляхом створення професійної армії

20т

Серед різних версій так званої "мукачівської історії" є одна принципова, стратегічна річ, про яку ніхто не говорить і яку я намагаюсь вже протягом року донести до керівництва держави. Мова йде про хибність, на моє глибоке переконання, невизначеності військової доктрини та стратегії розвитку Збройних сил України.

Сьогодні співіснують кілька "сортів" захисників української держави.

Є елітні підрозділи, які найкраще одягнені, захищені та озброєні. Є пошановані українським суспільством різноманітні добровольчі батальйони. І є, власне, армія, підрозділи ЗСУ, які перебувають у найбільш занедбаному соціальному та матеріальному становищі.

Ці "сегменти" абсолютно не поєднані з точки зору організації, координації, системи роботи тощо. Не таємниця, що і характер формування їх – різний.

Різноманітні спецпідрозділи достатньо високого рівня вишколу складаються з людей, для яких захищати батьківщину і воювати – це професія. Мотивація багатьох учасників добровольчих батальйонів – це, перш за все, переконання і патріотична позиція. Для дуже великої кількості мобілізованих в систему Збройних сил України – це необхідність, якої вони не змогли уникнути.

Таким чином, за мотивацією, складом і характером формування – це три абсолютно різні армії, які точно в сукупності не складають найкращу, найпідготовленішу і найпотужнішу армію в Європі, як часом любить говорити наш Президент.

Щоб у нас була найкраща, найпідготовленіша і найпотужніша армія, необхідно взяти за основу певний принцип. Я переконаний, що ми приречені йти шляхом створення професійної контрактної армії. І чим швидше ми це почнемо робити, тим менше буде проблем і внутрішніх конфліктів між цими, умовно кажучи, трьома арміями. Тим менше буде спроб "приватизувати" добровольчі батальйони для вирішення бізнесових чи регіональних розбірок, тим швидше відбудеться військове, технічне переобладнання армії тощо.

Тому для мене абсолютно очевидно: сьогодні військова доктрина Україна і всі дії, пов’язані із захистом батьківщини, мають бути підпорядковані створенню справжньої української професійної контрактної армії.

Не надоедаем! Только самое важное - подписывайся на наш Telegram-канал

Читайте все новости по теме "Стрельба в Мукачево" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Блоги / мнения

ads pixel