УкрРус

Шанси на безвізовий є, якщо...

Читати українською

В мережі найактивніше обговорюється новина, що Єврокомісія таки подасть законодавчу ініціативу щодо безвізового режиму Грузії і України окремо. І хто в цьому винен. Правда полягає в тому, що ми дійсно боролися за те, щоб ЄК подала законодавчу ініціативу в Раду ЄС і Європарламент щодо безвізового режиму з Украіною і Грузією спільно. Що стало на заваді?

Перше. Референдум в Нідерландах. Нідерланди зараз головують в ЄС і це була іх позиція - законодавча ініціатива по Украіні після референдуму.

Друге. Так і не запрацювало Нацагентство з питань запобігання корупції, хоч там є кворум, на канаті туди ніхто нікого не тягне, люди самі подали документи на конкурс , пройшли його, а потім просто відмовилися працювати. Як на мене, це безвідповідально! Бо реально на багато часу затягли старт роботи НАЗК. І в мене немає пояснення логіки дій тих, хто то хоче, то не хоче працювати в НАЗК. Але чомусь здається , що аби я , наприклад, таке відчебучила, то журналісти вже б розірвали в фб розп'яли і прокляли. Але " борцям з корупцією" можна все . Ніхто нічого не запитає....

Третє. Повернення електронного декларування. Це пряма штанга і провина ВР. Тут не має про що і дискутувати. Це наша провина . І тут маємо терміново виправити ситуацію.

Четверте. В нас ще є шанс, що в Європейському парламенті законодавчі ініціативи по Україні і Грузїї розглядатимуть разом. І ми - поки хтось радісно потирає руки і кричить " зрада"- працюємо. І з голландськими колегами, і з європейськими партнерами. І да, ця важка робота не набирає лайків в фб, на відміну від постів про " зраду", але мені здається, що вона важливіша для країни. Тому нам своє робити. Безвізовий режим БУДЕ. Цього року!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги