В мережі найактивніше обговорюється новина, що Єврокомісія таки подасть законодавчу ініціативу щодо безвізового режиму Грузії і України окремо. І хто в цьому винен. Правда полягає в тому, що ми дійсно боролися за те, щоб ЄК подала законодавчу ініціативу в Раду ЄС і Європарламент щодо безвізового режиму з Украіною і Грузією спільно. Що стало на заваді?

Перше. Референдум в Нідерландах. Нідерланди зараз головують в ЄС і це була іх позиція - законодавча ініціатива по Украіні після референдуму.

Друге. Так і не запрацювало Нацагентство з питань запобігання корупції, хоч там є кворум, на канаті туди ніхто нікого не тягне, люди самі подали документи на конкурс , пройшли його, а потім просто відмовилися працювати. Як на мене, це безвідповідально! Бо реально на багато часу затягли старт роботи НАЗК. І в мене немає пояснення логіки дій тих, хто то хоче, то не хоче працювати в НАЗК. Але чомусь здається , що аби я , наприклад, таке відчебучила, то журналісти вже б розірвали в фб розп'яли і прокляли. Але " борцям з корупцією" можна все . Ніхто нічого не запитає....

Третє. Повернення електронного декларування. Це пряма штанга і провина ВР. Тут не має про що і дискутувати. Це наша провина . І тут маємо терміново виправити ситуацію.

Четверте. В нас ще є шанс, що в Європейському парламенті законодавчі ініціативи по Україні і Грузїї розглядатимуть разом. І ми - поки хтось радісно потирає руки і кричить " зрада"- працюємо. І з голландськими колегами, і з європейськими партнерами. І да, ця важка робота не набирає лайків в фб, на відміну від постів про " зраду", але мені здається, що вона важливіша для країни. Тому нам своє робити. Безвізовий режим БУДЕ. Цього року!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости