Інститут шлюбу: чоловіки зачасту проти, жінки завжди за

2.5т

"Навіщо нам одружуватися, якщо нам і так добре разом?!" - ця закореніла фраза в головах прихильників довірливих, як їм здається, відносин у сучасному суспільстві сприймається насторожуюче.

Кожні наступні житлові сходження вже стають настільки звичними, що важливість створення сім'ї з початком штампу в паспорті, закладена в наші голови під впливом суспільної моралі, просто розвіюється.

"Перш ніж робити цей важливий крок у своєму житті (тут все про штамп у паспорті :)), потрібно пожити разом", - викрикують усі беззастережно: "А раптом вона/він якась/якийсь не така/не такий!".

А що ж мається на увазі під незрозумілою собі ж нормальністю лишається загадкою.

Думки непотрібності зв’язуватися шлюбом притримуються чоловіки віком як 24, так і 34 років (дані взяті з мого особистого спостереження за безпосередніми знайомими). Звичайно, існує безліч пояснень чоловічої настороженості та боязні, але не буду копатися саме тут та не відбиратиму хліб у психологів.

Взагалі, розмежування на правильно/неправильно, як на мене (правда, тут не хочу вступати в ряди нігілістів), доволі суперечливе. Наприклад, для мене приємливо їсти творог як вранці, так і ввечері, а не лише у другій половині дня, як це стверджують дієтологи та борці за правильне харчування.

Тож, бути шлюбу до спільного проживання чи вже після наглядин на один одного у щоденній буденності, то тут я однозначно стверджую: "Жінки, які зациклюються на кінцевій меті – заміжжі, вважаю, вже зруйнували можливий майбутній шлюб. Живіть відчуттями, а не розрахунками / захмарними мріями / повітряними замками / ідеалізованими образами, при цьому ще й досконалою собою."

Для чоловіка насправді неважливо наскільки нас досконалої вистачить у випробувальному проживанні. У чоловіка все просто: якщо він хоче жінку (в усіх значеннях цього слова), то він, не думаючи, освідчується та живуть вони довго й щасливо. Усі інші дії чоловіка пояснюються відсутністю такої особливої жінки".

Шлюб повинен сприйматися як інший левел у житті, де ти й далі будеш продовжувати жити своїм звичним життям, проте вже взявши на себе відповідальність за двох. Це стосується і чоловіка, і жінки.

Схема "я-відносини-вона/він" з безліччю підводних каменів, лише боязнь відповідальності та невпевненість у своїх силах пронести прийняту довіру вже вимивають з ґрунту відносин любов та руйнують цим самим можливе щасливе майбутнє разом.

Тож, відсортовуючи хаотично викладений мною текст, інститут шлюбу – вищий рівень у житті, перейшовши на який людина стає більш… у всіх своїх якостях за рахунок постійної роботи над собою, а не зациклюючись на пошуках й так зрозумілих існуючих недоліках у партнері. А це ой як важко!

Життя "до" і "після" шлюбу... Не заземлюйтесь. Просто варто бути собою та собою недосконалою робити щасливою свою людину – людину, з якою ти не боїшся піддатися суспільним канонам, змінюючись на краще.

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

Читайте все новости по теме "Женский блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости