newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Сергій Крижанівський
Сергій Крижанівський
Директор института глобальной политики им. З. Кулика

Блог | Порошенко потрібно буде приймати непопулярні рішення

Порошенко потрібно буде приймати непопулярні рішення

Доброго ранку, дорогі мої!

Видео дня

Порошенко повинен в терміновому порядку створити антикорупційний комітет, принаймні при Кабміні. Йому потрібно людям дати надію, що в державі йде чистка чиновників та олігархату. У нього вже замало часу для відновлення довіри від народу. Рейтинг партії влади падає катастрофічно.

На війні не має явних переваг нашого війська. Донбас по суті стає затяжним конфліктним регіоном. Газ Росія припинила постачання. З західних країн реверс йде в недостатній кількості. Зима принесе владі нові випробування. Пройдуть вибори, парламент знову буде підконтрольний старій гвардії корупціонерів та агентів Кремля.

Президенту потрібно буде приймати непопулярні рішення щодо своїх партнерів по бізнесу. В нього, на мій погляд, патова ситуація. На його місці, я би дистанціювався від олігархів та поклав би надію на силовий блок, який в свою чергу докорінно потрібно швидко реформувати, створивши Національне бюро розслідувань та єдину інформаційну службу допомоги населенню України (Указ президента України від 6 грудня 2001 року).

Гарного Вам дня.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...